8N3PG10MBKI-062LFT
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | 8N3PG10MBKI-062LFT |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Renesas Electronics America Inc |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK SYNTHESIZER 10VFQFPN |
| Πακέτο | 10-VFQFPN (5x7) |
| Σε απόθεμα | 6392 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Label Change-All Devices 01/Dec/2022Mult Dev EOL 19/Jan/2022Mult Dev EOL 28/Feb/2022 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Renesas Electronics America Inc.Έχουμε τα 6392 κομμάτια του Renesas Electronics America Inc 8N3PG10MBKI-062LFT σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.375V ~ 2.625V, 3.135V ~ 3.465V |
| Τύπος | Clock Synthesizer |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 10-VFQFPN (5x7) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 10-VQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | No |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | LVPECL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL |
| Συχνότητα - Max | 311.04MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
8N3PG10MBKI-062LF

IC CLOCK SYNTHESIZER 10VFQFPNRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85LC-0183CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3PF10VA-159NRGI

IC FREQ SYNTH 10VFQFPNRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001EG-0004CDI8

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3PG10MBKI-161LF

IC LVPECL SYNTHESIZER 10VFQFPNRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85LC-0182CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85LC-0185CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001EG-0003CDI

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85LC-0184CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85LC-0185CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001EG-0003CDI8

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001EG-0002CDI

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85LC-0182CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3PG10MBKI-161LFT

IC LVPECL SYNTHESIZER 10VFQFPNRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001EG-0002CDI8

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001EG-0004CDI

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001EG-0001CDI

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001EG-0001CDI8

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85LC-0184CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85LC-0183CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc