8N3DV85BC-0073CDI8
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | 8N3DV85BC-0073CDI8 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Renesas Electronics America Inc |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC |
| Πακέτο | 6-CLCC (7x5) |
| Σε απόθεμα | 4368 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | FemtoClock® NG Ordering GuideCylindrical Battery Holders |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Renesas Electronics America Inc.Έχουμε τα 4368 κομμάτια του Renesas Electronics America Inc 8N3DV85BC-0073CDI8 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.375V ~ 2.625V |
| Τύπος | VCXO |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 6-CLCC (7x5) |
| Σειρά | FemtoClock® NG |
| Συσκευασία / υπόθεση | 6-CLCC |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Συχνότητα | 312.5MHz, 156.25MHz |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 120 mA |
| Κόμης | - |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 8N3DV85 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
8N3DV85BC-0076CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85BC-0072CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85BC-0076CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85BC-0075CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85BC-0078CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85BC-0073CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85BC-0069CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85BC-0068CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85BC-0070CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85BC-0071CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85BC-0075CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85BC-0074CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85BC-0071CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85BC-0077CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85BC-0077CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85BC-0070CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85BC-0072CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85BC-0074CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85BC-0069CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85BC-0078CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc
