8N3DV85AC-0173CDI
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | 8N3DV85AC-0173CDI |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Renesas Electronics America Inc |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC |
| Πακέτο | 6-CLCC (7x5) |
| Σε απόθεμα | 4076 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | FemtoClock® NG Ordering GuideAll Dev Label Chg 1/Dec/2022 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Renesas Electronics America Inc.Έχουμε τα 4076 κομμάτια του Renesas Electronics America Inc 8N3DV85AC-0173CDI σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3.135V ~ 3.465V |
| Τύπος | VCXO |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 6-CLCC (7x5) |
| Σειρά | FemtoClock® NG |
| Συσκευασία / υπόθεση | 6-CLCC |
| Πακέτο | Tray |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Συχνότητα | 156.2523MHz, 156.25MHz |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 130 mA |
| Κόμης | - |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 8N3DV85 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
8N3DV85AC-0177CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0169CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0170CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0177CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0174CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0176CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0173CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0174CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0168CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0172CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0178CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0176CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0175CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0171CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0169CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0168CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0175CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0170CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0172CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0171CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc
