8N3DV85AC-0120CDI
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | 8N3DV85AC-0120CDI |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Renesas Electronics America Inc |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC |
| Πακέτο | 6-CLCC (7x5) |
| Σε απόθεμα | 4386 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | FemtoClock® NG Ordering GuideCylindrical Battery Holders |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Renesas Electronics America Inc.Έχουμε τα 4386 κομμάτια του Renesas Electronics America Inc 8N3DV85AC-0120CDI σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3.135V ~ 3.465V |
| Τύπος | VCXO |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 6-CLCC (7x5) |
| Σειρά | FemtoClock® NG |
| Συσκευασία / υπόθεση | 6-CLCC |
| Πακέτο | Tray |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Συχνότητα | 166.6667MHz, 166.6667MHz |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 130 mA |
| Κόμης | - |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 8N3DV85 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
8N3DV85AC-0115CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0117CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0125CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0119CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0120CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0118CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0115CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0123CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0124CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0119CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0116CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0122CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0123CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0117CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0116CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0124CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0122CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0121CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0118CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85AC-0121CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc
