870919BVI-01LFT
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | 870919BVI-01LFT |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Renesas Electronics America Inc |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK GENERATOR 28PLCC |
| Πακέτο | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Σε απόθεμα | 5980 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Renesas Electronics America Inc.Έχουμε τα 5980 κομμάτια του Renesas Electronics America Inc 870919BVI-01LFT σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3V ~ 3.6V |
| Τύπος | Clock Generator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 2:8 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 28-LCC (J-Lead) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes with Bypass |
| Παραγωγή | LVCMOS, LVTTL |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | LVCMOS, LVTTL |
| Συχνότητα - Max | 160MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/Yes |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 870919B |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
870919BVI-01LF

IC CLOCK GENERATOR 28PLCCRenesas Electronics America Inc -
870919BRI-01LF

IC CLOCK GENERATOR 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
870977 STARTER

Replacement for Volvo 870977 StaInterlight -
870CG35800AA2J

80 470VKEMET -
870931ARI-01LF

CLOCK GENERATORS & SUPPORT PRODURenesas Electronics America Inc -
870931ARI-01LFT

IC CLK GENERATOR LVCMOS 20QSOPRenesas Electronics America Inc -
87096

M6X1.0X20MM FLAT SOCKET CAP SCREHolo-Krome -
87091

SAFETY HARNESS TOWER WORKKlein Tools, Inc. -
870919BRI-01LFT

IC CLOCK GENERATOR 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
870915

5.0 MM (0.197 INCH) PITCH BEAU EMolex -
87092

M6X1.0X16MM FLAT SOCKET CAP SCREHolo-Krome -
87092

SAFETY HARNESS TOWER WORKKlein Tools, Inc. -
870919BVILF

IC CLOCK GENERATOR 28PLCCRenesas Electronics America Inc -
870909

5.0 MM (0.197 INCH) PITCH BEAU EMolex -
87090

SAFETY HARNESS TOWER WORKKlein Tools, Inc. -
870919BRILFT

IC CLOCK GENERATOR 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
870919BRILF

IC CLOCK GENERATOR 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
8709N

Replacement for Wai Global 8709NInterlight -
870919BVILFT

IC CLOCK GENERATOR 28PLCCRenesas Electronics America Inc -
870910

STANDARD ABRASIVES BUFF AND BLEN3M
