5V19EE404NLGI8
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | 5V19EE404NLGI8 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Renesas Electronics America Inc |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK GENERATOR 24QFN |
| Πακέτο | 24-QFN (4x4) |
| Σε απόθεμα | 6874 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Cylindrical Battery HoldersCylindrical Battery Holders |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Renesas Electronics America Inc.Έχουμε τα 6874 κομμάτια του Renesas Electronics America Inc 5V19EE404NLGI8 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3.135V ~ 3.465V |
| Τύπος | Clock Generator, Multiplexer |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 24-QFN (4x4) |
| Σειρά | VersaClock® III |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 2:4 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes with Bypass |
| Παραγωγή | LVCMOS, LVTTL |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | LVCMOS, LVTTL, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 200MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/Yes |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 5V19EE404 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
5V10017DCG

IC CLOCK BUFFER 8SOICRenesas Electronics America Inc -
5V19EE404NLGI

IC CLOCK GENERATOR 24QFNRenesas Electronics America Inc -
5V19EE901PGGI

IC CLOCK GENERATOR 28TSSOPRenesas Electronics America Inc -
5V19EE901NLGI

IC CLOCK GENERATOR 32VFQFPNRenesas Electronics America Inc -
5V19EE603-EVB

BOARDRenesas Electronics America Inc -
5V19EE403-EVB

BOARDRenesas Electronics America Inc -
5V19EE604NDGI

IC CLOCK GENERATOR 28VFQFPNRenesas Electronics America Inc -
5V19EE403-003NLGI8

IC CLOCKRenesas Electronics America Inc -
5V10017ADCG8

IC CLOCK BUFFER 8SOICRenesas Electronics America Inc -
5V19EE901-EVB

BOARDRenesas Electronics America Inc -
5V19EE603NDGI

IC CLOCK GENERATOR 28VFQFPNRenesas Electronics America Inc -
5V19EE403NLGI

IC CLOCK GENERATOR 24QFNRenesas Electronics America Inc -
5V10017DCG8

IC CLOCK BUFFER 8SOICRenesas Electronics America Inc -
5V19EE403NLGI8

IC CLOCK GENERATOR 24QFNRenesas Electronics America Inc -
5V19EE901NLGI8

IC CLOCK GENERATOR 32VFQFPNRenesas Electronics America Inc -
5V19EE603NDGI8

IC CLOCK GENERATOR 28VFQFPNRenesas Electronics America Inc -
5V19EE604-EVB

BOARDRenesas Electronics America Inc -
5V19EE404-EVB

BOARDRenesas Electronics America Inc -
5V19EE403-003NLGI

IC CLOCKRenesas Electronics America Inc -
5V19EE604NDGI8

IC CLOCK GENERATOR 28VFQFPNRenesas Electronics America Inc
