23S09-1HPGGI8
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | 23S09-1HPGGI8 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Renesas Electronics America Inc |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ZD BUFFER 16TSSOP |
| Πακέτο | 16-TSSOP |
| Σε απόθεμα | 57008 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 2500 |
|---|
| $0.822 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Renesas Electronics America Inc.Έχουμε τα 57008 κομμάτια του Renesas Electronics America Inc 23S09-1HPGGI8 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3V ~ 3.6V |
| Τύπος | Zero Delay Buffer |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-TSSOP |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:9 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes with Bypass |
| Παραγωγή | CMOS, LVTTL |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | LVTTL |
| Συχνότητα - Max | 133MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | No/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 23S09 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
23S09E-1DCGI8

IC ZD BUFFER 16SOICRenesas Electronics America Inc -
23S09-1HDCGI8

IC ZD BUFFER 16SOICRenesas Electronics America Inc -
23S09E-1HDCGI8

IC ZD BUFFER 16SOICRenesas Electronics America Inc -
23S09-1DCGI

IC ZD BUFFER 16SOICRenesas Electronics America Inc -
23S09-1HDCG

IC ZD BUFFER 16SOICRenesas Electronics America Inc -
23S09-1HDCG8

IC ZD BUFFER 16SOICRenesas Electronics America Inc -
23S09-1DCGI8

IC ZD BUFFER 16SOICRenesas Electronics America Inc -
23S09-1DCG8

IC ZD BUFFER 16SOICRenesas Electronics America Inc -
23S09T-1DCG

IC ZD BUFFER 16SOICRenesas Electronics America Inc -
23S09-1HPGG8

IC ZD BUFFER 16TSSOPRenesas Electronics America Inc -
23S09-1HPGG

IC ZD BUFFER 16TSSOPRenesas Electronics America Inc -
23S09E-1HPGG

IC ZD BUFFER 16TSSOPRenesas Electronics America Inc -
23S09E-1HPGGI8

IC ZD BUFFER 16TSSOPRenesas Electronics America Inc -
23S09T-1DCG8

IC ZD BUFFER 16SOICRenesas Electronics America Inc -
23S09E-1HPGG8

IC ZD BUFFER 16TSSOPRenesas Electronics America Inc -
23S09-1HDCGI

IC ZD BUFFER 16SOICRenesas Electronics America Inc -
23S09E-1HDCGI

IC ZD BUFFER 16SOICRenesas Electronics America Inc -
23S09E-1DCGI

IC ZD BUFFER 16SOICRenesas Electronics America Inc -
23S09-1HPGGI

IC ZD BUFFER 16TSSOPRenesas Electronics America Inc -
23S09E-1HPGGI

IC ZD BUFFER 16TSSOPRenesas Electronics America Inc
