SY100EP210UTI-TR
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SY100EP210UTI-TR |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microchip Technology |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLK BUFFER 1:5 3GHZ 32TQFP |
| Πακέτο | 32-TQFP (7x7) |
| Σε απόθεμα | 4975 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | 2.73KHz |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Microchip Technology.Έχουμε τα 4975 κομμάτια του Microchip Technology SY100EP210UTI-TR σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.375V ~ 3.8V |
| Τύπος | Fanout Buffer (Distribution) |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 32-TQFP (7x7) |
| Σειρά | 100EP, Precision Edge® |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:5 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 32-TQFP |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Παραγωγή | LVECL, LVPECL |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 2 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | HSTL, LVECL, LVPECL |
| Συχνότητα - Max | 3 GHz |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | SY100EP210 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SY100EP195VTI-TR

IC DELAY LN 1024TAP PROG 32TQFPMicrochip Technology -
SY100EP210UTG-TR

IC CLK BUFFER 1:5 3GHZ 32TQFPMicrochip Technology -
SY100EP32VKG-TR

IC DIVIDER BY 2 1-BIT 8MSOPMicrochip Technology -
SY100EP32VKG

IC DIVIDER BY 2 1-BIT 8MSOPMicrochip Technology -
SY100EP32VZI

IC DIVIDER BY 2 1-BIT 8SOICMicrochip Technology -
SY100EP32VZG-TR

IC DIVIDER BY 2 1-BIT 8SOICMicrochip Technology -
SY100EP195VTG-TR

IC DELAY LN 1024TAP PROG 32TQFPMicrochip Technology -
SY100EP210UTG

IC CLK BUFFER 1:5 3GHZ 32TQFPMicrochip Technology -
SY100EP196VTG-TR

IC DELAY LN 1024TAP PROG 32TQFPMicrochip Technology -
SY100EP196VTG

IC DELAY LN 1024TAP PROG 32TQFPMicrochip Technology -
SY100EP32VZI-TR

IC DIVIDER BY 2 1-BIT 8SOICMicrochip Technology -
SY100EP210UTI

IC CLK BUFFER 1:5 3GHZ 32TQFPMicrochip Technology -
SY100EP196VTI

IC DELAY LN 1024TAP PROG 32TQFPMicrochip Technology -
SY100EP33VKG-TR

IC DIVIDER BY 4 1-BIT 8MSOPMicrochip Technology -
SY100EP32VZG

IC DIVIDER BY 2 1-BIT 8SOICMicrochip Technology -
SY100EP33VKG

IC DIVIDER BY 4 1-BIT 8MSOPMicrochip Technology -
SY100EP196VTI-TR

IC DELAY LN 1024TAP PROG 32TQFPMicrochip Technology -
SY100EP32VKI-TR

IC DIVIDER BY 2 1-BIT 8MSOPMicrochip Technology -
SY100EP32VKI

IC DIVIDER BY 2 1-BIT 8MSOPMicrochip Technology -
SY100EP195VTI

IC DELAY LN 1024TAP PROG 32TQFPMicrochip Technology
