PL904124UMG
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | PL904124UMG |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microchip Technology |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC JITTER ATTEN 32QFN |
| Πακέτο | 32-QFN (5x5) |
| Σε απόθεμα | 6600 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Microchip Technology.Έχουμε τα 6600 κομμάτια του Microchip Technology PL904124UMG σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.375V ~ 3.465V, 3.135V ~ 3.465V |
| Τύπος | Jitter Attenuator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 32-QFN (5x5) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:2 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tray |
| PLL | Yes |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Differential or Single-Ended |
| Συχνότητα - Max | 850MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | No/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
PL904123UMG-TR

IC JITTER ATTEN 32QFNMicrochip Technology -
PL904119UMG-TR

IC JITTER ATTEN 32QFNMicrochip Technology -
PL9101

IND PWR 1.0UH 8.7A SDRI10X PBCPulse Electronics Corporation -
PL904122UMG-TR

IC JITTER ATTEN 32QFNMicrochip Technology -
PL904120UMG

IC JITTER ATTEN 32QFNMicrochip Technology -
PL904125UMG-TR

IC JITTER ATTEN 32QFNMicrochip Technology -
PL904120UMG-TR

IC JITTER ATTEN 32QFNMicrochip Technology -
PL904125UMG

IC JITTER ATTEN 32QFNMicrochip Technology -
PL904121UMG

IC JITTER ATTEN 32QFNMicrochip Technology -
PL904121UMG-TR

IC JITTER ATTEN 32QFNMicrochip Technology -
PL904122UMG

IC JITTER ATTEN 32QFNMicrochip Technology -
PL9102NLT

FIXED IND 1.8UH 9.5A 5.5MOHM SMDiNRCORE, LLC -
PL904119UMG

IC JITTER ATTEN 32QFNMicrochip Technology -
PL9101T

FIXED IND 1UH 10.5A 4.5 MOHM SMDiNRCORE, LLC -
PL9102NL

IND PWR 1.0UH 8.7A SDRI10X PBCPulse Electronics Corporation -
PL9101NL

IND PWR 1.0UH 8.7A SDRI10X PBCPulse Electronics Corporation -
PL9102

IND PWR 1.0UH 8.7A SDRI10X PBCPulse Electronics Corporation -
PL904124UMG-TR

IC JITTER ATTEN 32QFNMicrochip Technology -
PL9101NLT

FIXED IND 1UH 10.5A 4.5 MOHM SMDiNRCORE, LLC -
PL904123UMG

IC JITTER ATTEN 32QFNMicrochip Technology
