PL685-P8-048OC-R
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | PL685-P8-048OC-R |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microchip Technology |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLK BUFFER LVPECL 16TSSOP |
| Πακέτο | 16-TSSOP |
| Σε απόθεμα | 5984 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Cylindrical Battery Holders |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Microchip Technology.Έχουμε τα 5984 κομμάτια του Microchip Technology PL685-P8-048OC-R σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.97V ~ 3.63V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-TSSOP |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:2 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes with Bypass |
| Παραγωγή | PECL |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | LVPECL, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 168.75MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/Yes |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | PL685 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
PL685-P8-020OC

IC CLK BUFFER LVPECL 16TSSOPMicrochip Technology -
PL685-P8-028OC-R

IC CLK BUFFER LVPECL 16TSSOPMicrochip Technology -
PL683000XC

IC CLK BUFFER 32LQFPMicrochip Technology -
PL685-P8-038OC

IC CLK BUFFER LVPECL 16TSSOPMicrochip Technology -
PL685-P8-058OC

IC CLK BUFFER LVPECL 16TSSOPMicrochip Technology -
PL685-P8-108OC-R

IC CLK BUFFER LVPECL 16TSSOPMicrochip Technology -
PL685-P8-020OC-R

IC CLK BUFFER LVPECL 16TSSOPMicrochip Technology -
PL685-P8-038OC-R

IC CLK BUFFER LVPECL 16TSSOPMicrochip Technology -
PL685-P8-088OC-R

IC CLK BUFFER LVPECL 16TSSOPMicrochip Technology -
PL685-88DC

IC CLOCK BUFFER DIEMicrochip Technology -
PL685-P8-068OC

IC CLK BUFFER LVPECL 16TSSOPMicrochip Technology -
PL685-P8-058OC-R

IC CLK BUFFER LVPECL 16TSSOPMicrochip Technology -
PL685-P8-048OC

IC CLK BUFFER LVPECL 16TSSOPMicrochip Technology -
PL685-P8-088OC

IC CLK BUFFER LVPECL 16TSSOPMicrochip Technology -
PL685-P8-078OC

IC CLK BUFFER LVPECL 16TSSOPMicrochip Technology -
PL685-28DC

IC CLOCK BUFFER DIEMicrochip Technology -
PL685-P8-068OC-R

IC CLK BUFFER LVPECL 16TSSOPMicrochip Technology -
PL685-P8-028OC

IC CLK BUFFER LVPECL 16TSSOPMicrochip Technology -
PL685-P8-078OC-R

IC CLK BUFFER LVPECL 16TSSOPMicrochip Technology -
PL685-P8-108OC

IC CLK BUFFER LVPECL 16TSSOPMicrochip Technology
