PL620-00DC
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | PL620-00DC |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microchip Technology |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC FREQUENCY MULT DIE |
| Πακέτο | Die |
| Σε απόθεμα | 5130 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | PL620-00Packing Material 13/Aug/2019PLYYY 21/Mar/2018 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Microchip Technology.Έχουμε τα 5130 κομμάτια του Microchip Technology PL620-00DC σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.97V ~ 3.63V |
| Τύπος | Frequency Multiplier |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | Die |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | Die |
| Πακέτο | Bulk |
| PLL | Yes with Bypass |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Crystal |
| Συχνότητα - Max | 200MHz, 400MHz, 700MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | No/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
PL620-88OC-R

IC CLK BUFFER 65MHZ PECL 16TSSOPMicrochip Technology -
PL611-01-N12MC

IC FREQ SYNTH 8MSOPMicrochip Technology -
PL613-51QC-R

IC PLL PROG CLOCK 16QFNMicrochip Technology -
PL663-18DC

IC FREQUENCY MULT DIEMicrochip Technology -
PL611S-02-F10TC-R

PROGRAMMABLE QUICK TURN CLOCKMicrochip Technology -
PL620-08QC-R

IC CLK BUFFER 700MHZ CMOS 16QFNMicrochip Technology -
PL620-08QC

IC CLK BUFFER 700MHZ CMOS 16QFNMicrochip Technology -
PL620-20DC

IC CLOCK BUFFERMicrochip Technology -
PL620-20WC

IC CLOCK BUFFERMicrochip Technology -
PL611S-18WC

IC FREQ SYNTH DIEMicrochip Technology -
PL611-30-L24MC-R

PROGRAMMABLE QUICK TURN CLOCKMicrochip Technology -
PL611-01-F93TC-R

IC FREQ SYNTH SOT23-6Microchip Technology -
PL620-80DC

IC CLOCK BUFFERMicrochip Technology -
PL620-88OC

IC CLK BUFFER 65MHZ PECL 16TSSOPMicrochip Technology -
PL611-01-N12MC-R

IC FREQ SYNTH 8MSOPMicrochip Technology -
PL613-51QC

IC PLL PROG CLOCK 16QFNMicrochip Technology -
PL611S-18DC

IC FREQ SYNTH DIEMicrochip Technology -
PL620-30DC

IC CLOCK BUFFERMicrochip Technology -
PL611S-27-O48GC

IC PLL PROG CLOCK DFN-6LMicrochip Technology -
PL620-21DC

IC CLOCK BUFFERMicrochip Technology