PL502-37OC
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | PL502-37OC |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microchip Technology |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC VCXO 25MHZ 16TSSOP |
| Πακέτο | 16-TSSOP |
| Σε απόθεμα | 6639 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | PL502-35,37,38,392.73KHzPLYYY 21/Mar/2018 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Microchip Technology.Έχουμε τα 6639 κομμάτια του Microchip Technology PL502-37OC σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.97V ~ 3.63V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-TSSOP |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Πακέτο | Tube |
| PLL | Yes |
| Παραγωγή | LVCMOS |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Crystal |
| Συχνότητα - Max | 800MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/Yes |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/Yes |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | PL502 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
PL502-05SC-R

IC VCXO 25MHZ 8SOICMicrochip Technology -
PL502-38QC

IC VCXO 800MHZ 16QFNMicrochip Technology -
PL502-38OC

IC VCXO 25MHZ 16TSSOPMicrochip Technology -
PL502-30DC

IC VCXOMicrochip Technology -
PL502-35OC-R

IC VCXO 25MHZ 16TSSOPMicrochip Technology -
PL502-37QC

IC VCXO 25MHZ 16QFNMicrochip Technology -
PL502-39OI-R

IC VCXO 800MHZ 16TSSOPMicrochip Technology -
PL502-35OC

IC VCXO 25MHZ 16TSSOPMicrochip Technology -
PL502-39OI

IC VCXO 800MHZ 16TSSOPMicrochip Technology -
PL502-37OC-R

IC VCXO 25MHZ 16TSSOPMicrochip Technology -
PL502-35OI-R

IC VCXO 25MHZ 16TSSOPMicrochip Technology -
PL502-35OI

IC VCXO 25MHZ 16TSSOPMicrochip Technology -
PL502-30WC

IC VCXOMicrochip Technology -
PL502-38OC-R

IC VCXO 25MHZ 16TSSOPMicrochip Technology -
PL502-11OC-R

IC VCXO 25MHZ 16TSSOPMicrochip Technology -
PL502-35QI-R

IC VCXO 25MHZ 16QFNMicrochip Technology -
PL502-39QC

IC VCXO 800MHZ 16QFNMicrochip Technology -
PL502-11OC

IC VCXO 25MHZ 16TSSOPMicrochip Technology -
PL502-38QC-R

IC VCXO 25MHZ 16QFNMicrochip Technology -
PL502-37QC-R

IC VCXO 25MHZ 16QFNMicrochip Technology
