MCP795B11-I/ST
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | MCP795B11-I/ST |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microchip Technology |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC RTC CLK/CALENDAR SPI 14TSSOP |
| Πακέτο | 14-TSSOP |
| Σε απόθεμα | 5166 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Cylindrical Battery Holders2.73KHz |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Microchip Technology.Έχουμε τα 5166 κομμάτια του Microchip Technology MCP795B11-I/ST σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, μπαταρία | 1.3V ~ 5.5V |
| Τάσης - Προμήθεια | 1.8V ~ 5.5V |
| Τύπος | Clock/Calendar |
| Μορφή ώρας | HH:MM:SS:hh (12/24 hr) |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 14-TSSOP |
| Σειρά | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | 14-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Πακέτο | Tube |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Μέγεθος μνήμης | 64B |
| διασύνδεση | SPI |
| Χαρακτηριστικά | Alarm, EEPROM, Leap Year, Square Wave Output, SRAM, Unique ID, Watchdog Timer |
| Μορφή ημερομηνίας | YY-MM-DD-dd |
| Ρεύμα - χρονομέτρηση (μέγιστο) | 1µA @ 1.8V ~ 5.5V |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | MCP795B11 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
MCP795B20-I/ST

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 14TSSOPMicrochip Technology -
MCP795B11-I/SL

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 14SOICMicrochip Technology -
MCP795B11T-I/SL

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 14SOICMicrochip Technology -
MCP79522T-I/MN

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10TDFNMicrochip Technology -
MCP79522-I/MS

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10MSOPMicrochip Technology -
MCP795B12-I/SL

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 14SOICMicrochip Technology -
MCP79522T-I/MS

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10MSOPMicrochip Technology -
MCP795B20-I/SL

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 14SOICMicrochip Technology -
MCP795B10T-I/ST

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 14TSSOPMicrochip Technology -
MCP79521T-I/MN

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10TDFNMicrochip Technology -
MCP795B10-I/ST

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 14TSSOPMicrochip Technology -
MCP795B11T-I/ST

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 14TSSOPMicrochip Technology -
MCP795B12T-I/SL

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 14SOICMicrochip Technology -
MCP795B12-I/ST

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 14TSSOPMicrochip Technology -
MCP795B10T-I/SL

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 14SOICMicrochip Technology -
MCP795B12T-I/ST

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 14TSSOPMicrochip Technology -
MCP79521T-I/MS

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10MSOPMicrochip Technology -
MCP795B20T-I/ST

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 14TSSOPMicrochip Technology -
MCP795B20T-I/SL

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 14SOICMicrochip Technology -
MCP795B10-I/SL

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 14SOICMicrochip Technology
