MCP79402T-I/MS
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | MCP79402T-I/MS |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microchip Technology |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8MSOP |
| Πακέτο | 8-MSOP |
| Σε απόθεμα | 81758 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | I²C™ & SPI Family Brochure2.73KHzLabel and Packing Changes 23/Sep/2015Reel Design Update 07/May/2015MCP794xx BrochureMCP79400-02 Datasheet |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 2500 |
|---|
| $0.459 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Microchip Technology.Έχουμε τα 81758 κομμάτια του Microchip Technology MCP79402T-I/MS σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, μπαταρία | 1.3V ~ 5.5V |
| Τάσης - Προμήθεια | 1.8V ~ 5.5V |
| Τύπος | Clock/Calendar |
| Μορφή ώρας | HH:MM:SS (12/24 hr) |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-MSOP |
| Σειρά | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118', 3.00mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Μέγεθος μνήμης | 64B |
| διασύνδεση | I²C, 2-Wire Serial |
| Χαρακτηριστικά | Alarm, Leap Year, Square Wave Output, SRAM, Unique ID |
| Μορφή ημερομηνίας | YY-MM-DD-dd |
| Ρεύμα - χρονομέτρηση (μέγιστο) | 1.2µA (Typ) @ 3.3V |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | MCP79402 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
MCP79402-I/SN

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8SOICMicrochip Technology -
MCP79402T-I/MNY

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8TDFNMicrochip Technology -
MCP7940M-I/P

IC RTC CLOCK/CALENDAR I2C 8DIPMicrochip Technology -
MCP79402-I/MS

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8MSOPMicrochip Technology -
MCP7940MT-I/SN

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8SOICMicrochip Technology -
MCP79401-I/ST

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8TSSOPMicrochip Technology -
MCP7940MT-I/MS

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8MSOPMicrochip Technology -
MCP7940M-I/ST

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8TSSOPMicrochip Technology -
MCP7940M-I/SN

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8SOICMicrochip Technology -
MCP79402T-I/ST

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8TSSOPMicrochip Technology -
MCP7940MT-I/ST

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8TSSOPMicrochip Technology -
MCP79401T-I/MS

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8MSOPMicrochip Technology -
MCP79402T-I/SN

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8SOICMicrochip Technology -
MCP7940MT-I/MNY

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8TDFNMicrochip Technology -
MCP79401T-I/ST

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8TSSOPMicrochip Technology -
MCP79401T-I/MNY

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8TDFNMicrochip Technology -
MCP7940M-I/MS

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8MSOPMicrochip Technology -
MCP79401T-I/SN

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8SOICMicrochip Technology -
MCP79401-I/SN

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8SOICMicrochip Technology -
MCP79402-I/ST

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8TSSOPMicrochip Technology
