MCP4661T-503E/ST
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | MCP4661T-503E/ST |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microchip Technology |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC DGT POT 50KOHM 257TAP 14TSSOP |
| Πακέτο | 14-TSSOP |
| Σε απόθεμα | 93886 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | MCP454x,456x,464x,466xLabel and Packing Changes 23/Sep/2015Reel Design Update 07/May/2015Lead Frame Cancel 08/Feb/2017Lead Frame 10/Jan/2017 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 25 | 100 |
|---|---|---|
| $0.622 | $0.521 | $0.477 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Microchip Technology.Έχουμε τα 93886 κομμάτια του Microchip Technology MCP4661T-503E/ST σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.8V ~ 5.5V |
| Ανοχή | ±20% |
| Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) | 150ppm/°C |
| Κωνοειδής | Linear |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 14-TSSOP |
| Σειρά | - |
| Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) | 75 |
| Αντίσταση (Ohms) | 50k |
| Συσκευασία / υπόθεση | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 125°C |
| Αριθμός βρύων | 257 |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 2 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος μνήμης | Non-Volatile |
| διασύνδεση | I²C |
| Χαρακτηριστικά | Mute, Selectable Address |
| Διαμόρφωση | Potentiometer |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | MCP4661 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
MCP4661T-104E/ST

IC DGT POT 100KOHM 257TP 14TSSOPMicrochip Technology -
MCP4661-502E/ST

IC DGTL POT 5KOHM 257TAP 14TSSOPMicrochip Technology -
MCP4662T-104E/UN

IC DGT POT 100KOHM 257TAP 10MSOPMicrochip Technology -
MCP4661T-103E/ML

IC DGTL POT 10KOHM 257TAP 16QFNMicrochip Technology -
MCP4662T-502E/MF

IC DGTL POT 5KOHM 257TAP 10DFNMicrochip Technology -
MCP4662T-103E/MF

IC DGTL POT 10KOHM 257TAP 10DFNMicrochip Technology -
MCP4662-502E/UN

IC DGTL POT 5KOHM 257TAP 10MSOPMicrochip Technology -
MCP4661T-104E/ML

IC DGTL POT 100KOHM 257TAP 16QFNMicrochip Technology -
MCP4662-104E/UN

IC DGT POT 100KOHM 257TAP 10MSOPMicrochip Technology -
MCP4662-103E/UN

IC DGTL POT 10KOHM 257TAP 10MSOPMicrochip Technology -
MCP4661-503E/ST

IC DGT POT 50KOHM 257TAP 14TSSOPMicrochip Technology -
MCP4662-503E/UN

IC DGTL POT 50KOHM 257TAP 10MSOPMicrochip Technology -
MCP4661T-502E/ST

IC DGTL POT 5KOHM 257TAP 14TSSOPMicrochip Technology -
MCP4661T-502E/ML

IC DGT POT 5KOHM 257TAP 16QFNMicrochip Technology -
MCP4661T-103E/ST

IC DGT POT 10KOHM 257TAP 14TSSOPMicrochip Technology -
MCP4662T-103E/UN

IC DGTL POT 10KOHM 257TAP 10MSOPMicrochip Technology -
MCP4661-104E/ST

IC DGT POT 100KOHM 257TP 14TSSOPMicrochip Technology -
MCP4662T-502E/UN

IC DGTL POT 5KOHM 257TAP 10MSOPMicrochip Technology -
MCP4661T-503E/ML

IC DGTL POT 50KOHM 257TAP 16QFNMicrochip Technology -
MCP4662T-104E/MF

IC DGT POT 100KOHM 257TAP 10DFNMicrochip Technology
