MCP45HV31-104E/ST
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | MCP45HV31-104E/ST |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microchip Technology |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC DGT POT 100KOHM 128TP 14TSSOP |
| Πακέτο | 14-TSSOP |
| Σε απόθεμα | 80827 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | MCP45HVx1Packing Changes 10/Oct/2016Label and Packing Changes 23/Sep/2015 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 25 | 100 |
|---|---|---|
| $0.681 | $0.565 | $0.529 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Microchip Technology.Έχουμε τα 80827 κομμάτια του Microchip Technology MCP45HV31-104E/ST σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.8V ~ 5.5V, 10V ~ 36V, ±5V ~ 18V |
| Ανοχή | ±20% |
| Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) | 100ppm/°C |
| Κωνοειδής | Linear |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 14-TSSOP |
| Σειρά | - |
| Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) | 145 |
| Αντίσταση (Ohms) | 100k |
| Συσκευασία / υπόθεση | 14-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Πακέτο | Tube |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 125°C |
| Αριθμός βρύων | 128 |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος μνήμης | Volatile |
| διασύνδεση | I²C |
| Χαρακτηριστικά | Selectable Address |
| Διαμόρφωση | Potentiometer |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | MCP45HV31 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
MCP45HV31-503E/ST

IC DGT POT 50KOHM 128TAP 14TSSOPMicrochip Technology -
MCP45HV31T-502E/MQ

IC DGTL POT 5KOHM 128TAP 20QFNMicrochip Technology -
MCP4562T-103E/MS

IC DGTL POT 10KOHM 257TAP 8MSOPMicrochip Technology -
MCP45HV31-104E/MQ

IC DGT POT 100KOHM 128TAP 20QFNMicrochip Technology -
MCP45HV31T-104E/MQ

IC DGT POT 100KOHM 128TAP 20QFNMicrochip Technology -
MCP45HV31-502E/MQ

IC DGTL POT 5KOHM 128TAP 20QFNMicrochip Technology -
MCP45HV31-103E/MQ

IC DGTL POT 10KOHM 128TAP 20QFNMicrochip Technology -
MCP45HV31T-104E/ST

IC DGT POT 100KOHM 128TP 14TSSOPMicrochip Technology -
MCP4562T-104E/MS

IC DGTL POT 100KOHM 257TAP 8MSOPMicrochip Technology -
MCP45HV31T-103E/MQ

IC DGTL POT 10KOHM 128TAP 20QFNMicrochip Technology -
MCP45HV31T-103E/ST

IC DGT POT 10KOHM 128TAP 14TSSOPMicrochip Technology -
MCP45HV31-502E/ST

IC DGTL POT 5KOHM 128TAP 14TSSOPMicrochip Technology -
MCP45HV31-503E/MQ

IC DGTL POT 50KOHM 128TAP 20QFNMicrochip Technology -
MCP4562T-503E/MF

IC DGT POT 50KOHM 257TAP 8DFNMicrochip Technology -
MCP45HV31-103E/ST

IC DGT POT 10KOHM 128TAP 14TSSOPMicrochip Technology -
MCP4562T-502E/MS

IC DGTL POT 5KOHM 257TAP 8MSOPMicrochip Technology -
MCP4562T-503E/MS

IC DGTL POT 50KOHM 257TAP 8MSOPMicrochip Technology -
MCP45HV31T-502E/ST

IC DGTL POT 5KOHM 128TAP 14TSSOPMicrochip Technology -
MCP4562T-502E/MF

IC DGT POT 5KOHM 257TAP 8DFNMicrochip Technology -
MCP4562T-104E/MF

IC DGTL POT 100KOHM 257TAP 8DFNMicrochip Technology
