MCP4342T-103E/ST
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | MCP4342T-103E/ST |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microchip Technology |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC DGT POT 10KOHM 129TAP 14TSSOP |
| Πακέτο | 14-TSSOP |
| Σε απόθεμα | 70776 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | MCP434X/436XLabel and Packing Changes 23/Sep/2015Reel Design Update 07/May/2015Lead Frame Cancel 08/Feb/2017Lead Frame 10/Jan/2017 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 2500 |
|---|
| $0.574 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Microchip Technology.Έχουμε τα 70776 κομμάτια του Microchip Technology MCP4342T-103E/ST σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.8V ~ 5.5V |
| Ανοχή | ±20% |
| Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) | 150ppm/°C |
| Κωνοειδής | Linear |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 14-TSSOP |
| Σειρά | WiperLock™ |
| Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) | 75 |
| Αντίσταση (Ohms) | 10k |
| Συσκευασία / υπόθεση | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 125°C |
| Αριθμός βρύων | 129 |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 4 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος μνήμης | Non-Volatile |
| διασύνδεση | SPI |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διαμόρφωση | Rheostat |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | MCP4342 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
MCP4342T-104E/ST

IC DGT POT 100KOHM 129TP 14TSSOPMicrochip Technology -
MCP4351-502E/ML

IC DGT POT 5KOHM 257TAP 20QFNMicrochip Technology -
MCP4351-103E/ML

IC DGTL POT 10KOHM 257TAP 20QFNMicrochip Technology -
MCP4342T-502E/ST

IC DGTL POT 5KOHM 129TAP 14TSSOPMicrochip Technology -
MCP4341T-502E/ST

IC DGTL POT 5KOHM 129TAP 20TSSOPMicrochip Technology -
MCP4342-503E/ST

IC DGT POT 50KOHM 129TAP 14TSSOPMicrochip Technology -
MCP4341T-502E/ML

IC DGT POT 5KOHM 129TAP 20QFNMicrochip Technology -
MCP4341T-104E/ST

IC DGT POT 100KOHM 129TP 20TSSOPMicrochip Technology -
MCP4342-104E/ST

IC DGT POT 100KOHM 129TP 14TSSOPMicrochip Technology -
MCP4351-104E/ST

IC DGT POT 100KOHM 257TP 20TSSOPMicrochip Technology -
MCP4341T-104E/ML

IC DGTL POT 100KOHM 129TAP 20QFNMicrochip Technology -
MCP4351-103E/ST

IC DGT POT 10KOHM 257TAP 20TSSOPMicrochip Technology -
MCP4342T-503E/ST

IC DGT POT 50KOHM 129TAP 14TSSOPMicrochip Technology -
MCP4342-502E/ST

IC DGTL POT 5KOHM 129TAP 14TSSOPMicrochip Technology -
MCP4342-103E/ST

IC DGT POT 10KOHM 129TAP 14TSSOPMicrochip Technology -
MCP4341T-503E/ST

IC DGT POT 50KOHM 129TAP 20TSSOPMicrochip Technology -
MCP4351-502E/ST

IC DGTL POT 5KOHM 257TAP 20TSSOPMicrochip Technology -
MCP4341T-503E/ML

IC DGTL POT 50KOHM 129TAP 20QFNMicrochip Technology -
MCP4351-104E/ML

IC DGTL POT 100KOHM 257TAP 20QFNMicrochip Technology -
MCP4351-503E/ML

IC DGTL POT 50KOHM 257TAP 20QFNMicrochip Technology
