MCP4024T-503E/OT
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | MCP4024T-503E/OT |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microchip Technology |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC DGTL POT 50KOHM 64TAP SOT23-5 |
| Πακέτο | SOT-23-5 |
| Σε απόθεμα | 136507 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Multi Dev 28/Sep/2022Packing Changes 10/Oct/2016Label and Packing Changes 23/Sep/2015MCP402 02/Feb/2018MCP4021-4024Development Tools Catalog |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 25 | 100 |
|---|---|---|
| $0.401 | $0.336 | $0.309 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Microchip Technology.Έχουμε τα 136507 κομμάτια του Microchip Technology MCP4024T-503E/OT σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.7V ~ 5.5V |
| Ανοχή | ±20% |
| Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) | 150ppm/°C |
| Κωνοειδής | Linear |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | SOT-23-5 |
| Σειρά | WiperLock™ |
| Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) | 70 |
| Αντίσταση (Ohms) | 50k |
| Συσκευασία / υπόθεση | SC-74A, SOT-753 |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 125°C |
| Αριθμός βρύων | 64 |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος μνήμης | Non-Volatile |
| διασύνδεση | Up/Down (U/D, CS) |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διαμόρφωση | Rheostat |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | MCP4024 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
MCP40D17T-503E/LT

IC DGTL POT 50KOHM 128TAP SC70-6Microchip Technology -
MCP4023T-103E/CH

IC DGTL POT 10KOHM 64TAP SOT23-6Microchip Technology -
MCP4024T-103E/OT

IC DGTL POT 10KOHM 64TAP SOT23-5Microchip Technology -
MCP40D18T-104E/LT

IC DGT POT 100KOHM 128TAP SC70-6Microchip Technology -
MCP40D18T-103AE/LT

IC DGTL POT 10KOHM 128TAP SC70-6Microchip Technology -
MCP40D17T-104E/LT

IC DGT POT 100KOHM 128TAP SC70-6Microchip Technology -
MCP4023T-202E/CH

IC DGT POT 2.1KOHM 64TAP SOT23-6Microchip Technology -
MCP40D18T-103E/LT

IC DGTL POT 10KOHM 128TAP SC70-6Microchip Technology -
MCP4023T-502E/CH

IC DGTL POT 5KOHM 64TAP SOT23-6Microchip Technology -
MCP4022T-503E/CH

IC DGTL POT 50KOHM 64TAP SOT23-6Microchip Technology -
MCP4022T-503E/CHVAO

IC DGTL POT 50KOHM 64TAP SOT23-6Microchip Technology -
MCP40D17T-502E/LT

IC DGTL POT 5KOHM 128TAP SC70-6Microchip Technology -
MCP40D17T-103E/LT

IC DGTL POT 10KOHM 128TAP SC70-6Microchip Technology -
MCP402XEV

BOARD EVAL FOR MCP402XMicrochip Technology -
MCP40D18T-104AE/LT

IC DGT POT 100KOHM 128TAP SC70-6Microchip Technology -
MCP40D18T-502AE/LT

IC DGTL POT 5KOHM 128TAP SC70-6Microchip Technology -
MCP4024T-502E/OT

IC DGTL POT 5KOHM 64TAP SOT23-5Microchip Technology -
MCP4024T-202E/OT

IC DGT POT 2.1KOHM 64TAP SOT23-5Microchip Technology -
MCP4023T-503E/CH

IC DGTL POT 50KOHM 64TAP SOT23-6Microchip Technology -
MCP4022T-502E/CH

IC DGTL POT 5KOHM 64TAP SOT23-6Microchip Technology
