MCP4011-502E/MS
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microchip Technology |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC DGTL POT 5KOHM 64TAP 8MSOP |
| Πακέτο | 8-MSOP |
| Σε απόθεμα | 179562 pcs |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
|---|---|---|
Ωρα παράδοσης
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.8V ~ 5.5V |
| Ανοχή | ±20% |
| Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) | 150ppm/°C |
| Κωνοειδής | Linear |
| Σειρά | - |
| Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) | 70 |
| Αντίσταση (Ohms) | 5k |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 125°C |