MCP4011-502E/MS
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | MCP4011-502E/MS |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microchip Technology |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC DGTL POT 5KOHM 64TAP 8MSOP |
| Πακέτο | 8-MSOP |
| Σε απόθεμα | 179562 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Mult Devices 28/Nov/2017Bond Wire Qualification 08/Jun/2016Packing Changes 10/Oct/2016Label and Packing Changes 23/Sep/2015MCP40YYY 02/Feb/2018MCP4011-4014Development Tools Catalog |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 25 | 100 |
|---|---|---|
| $0.268 | $0.225 | $0.209 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Microchip Technology.Έχουμε τα 179562 κομμάτια του Microchip Technology MCP4011-502E/MS σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.8V ~ 5.5V |
| Ανοχή | ±20% |
| Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) | 150ppm/°C |
| Κωνοειδής | Linear |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-MSOP |
| Σειρά | - |
| Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) | 70 |
| Αντίσταση (Ohms) | 5k |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Πακέτο | Tube |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 125°C |
| Αριθμός βρύων | 64 |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος μνήμης | Volatile |
| διασύνδεση | Up/Down (U/D, CS) |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διαμόρφωση | Potentiometer |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | MCP4011 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
MCP39F521-E/MQ

IC PWR MONITOR I2C 1PH 28VQFNMicrochip Technology -
MCP4011T-103E/MS

IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 8MSOPMicrochip Technology -
MCP4011-503E/SN

IC DGTL POT 50KOHM 64TAP 8SOICMicrochip Technology -
MCP4011T-202E/SN

IC DGTL POT 2.1KOHM 64TAP 8SOICMicrochip Technology -
MCP4011-103E/MS

IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 8MSOPMicrochip Technology -
MCP4011-103E/SN

IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 8SOICMicrochip Technology -
MCP4011T-202E/MS

IC DGTL POT 2.1KOHM 64TAP 8MSOPMicrochip Technology -
MCP39F511NT-E/MQ

IC PWR MONITOR 2CH 1PH 28QFNMicrochip Technology -
MCP4011-202E/SN

IC DGTL POT 2.1KOHM 64TAP 8SOICMicrochip Technology -
MCP39ITR10-E/SS

IC ENERGY METER FRONT 2CHMicrochip Technology -
MCP4011T-502E/MC

IC DGTL POT 5KOHM 64TAP 8DFNMicrochip Technology -
MCP39F511T-E/MQ

IC POWER MONITOR 1PH 28QFNMicrochip Technology -
MCP4011T-103E/MC

IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 8DFNMicrochip Technology -
MCP4011-502E/SN

IC DGTL POT 5KOHM 64TAP 8SOICMicrochip Technology -
MCP39ITR10T-E/SS

IC ENERGY METER FRONT 2CHMicrochip Technology -
MCP39F521T-E/MQ

IC PWR MONITOR I2C 1PH 28VQFNMicrochip Technology -
MCP4011T-202E/MC

IC DGTL POT 2.1KOHM 64TAP 8DFNMicrochip Technology -
MCP4011T-103E/SN

IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 8SOICMicrochip Technology -
MCP4011-202E/MS

IC DGTL POT 2.1KOHM 64TAP 8MSOPMicrochip Technology -
MCP4011-503E/MS

IC DGTL POT 50KOHM 64TAP 8MSOPMicrochip Technology
