MCP3202T-BI/SN
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | MCP3202T-BI/SN |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microchip Technology |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 12BIT SAR 8SOIC |
| Πακέτο | 8-SOIC |
| Σε απόθεμα | 43581 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | MCP3202Manufacturing Change 16/Feb/2022Packing Changes 10/Oct/2016Label and Packing Changes 23/Sep/2015Development Tools Catalog |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 25 | 100 |
|---|---|---|
| $1.415 | $1.185 | $1.074 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Microchip Technology.Έχουμε τα 43581 κομμάτια του Microchip Technology MCP3202T-BI/SN σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 2.7V ~ 5.5V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 2.7V ~ 5.5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-SOIC |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 100k |
| Τύπος αναφοράς | External |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1, 2 |
| Αριθμός Bits | 12 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Pseudo-Differential, Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | SPI |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | MCP3202 |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
MCP3201T-CI/ST

IC ADC 12BIT SAR 8TSSOPMicrochip Technology -
MCP3204-BI/P

IC ADC 12BIT SAR 14DIPMicrochip Technology -
MCP3204T-BI/SL

IC ADC 12BIT SAR 14SOICMicrochip Technology -
MCP3202-CI/MS

IC ADC 12BIT SAR 8MSOPMicrochip Technology -
MCP3202T-CI/MS

IC ADC 12BIT SAR 8MSOPMicrochip Technology -
MCP3202-CI/SN

IC ADC 12BIT SAR 8SOICMicrochip Technology -
MCP3204-BI/SL

IC ADC 12BIT SAR 14SOICMicrochip Technology -
MCP3204-CI/SL

IC ADC 12BIT SAR 14SOICMicrochip Technology -
MCP3202-BI/P

IC ADC 12BIT SAR 8DIPMicrochip Technology -
MCP3202-CI/P

IC ADC 12BIT SAR 8DIPMicrochip Technology -
MCP3201T-CI/SN

IC ADC 12BIT SAR 8SOICMicrochip Technology -
MCP3204-CI/P

IC ADC 12BIT SAR 14DIPMicrochip Technology -
MCP3201T-BI/SN

IC ADC 12BIT SAR 8SOICMicrochip Technology -
MCP3202-CI/ST

IC ADC 12BIT SAR 8TSSOPMicrochip Technology -
MCP3202T-CI/SNVAO

IC ADC 12BIT SAR 8SOICMicrochip Technology -
MCP3202T-CI/ST

IC ADC 12BIT SAR 8TSSOPMicrochip Technology -
MCP3202-BI/SN

IC ADC 12BIT SAR 8SOICMicrochip Technology -
MCP3202T-CI/SN

IC ADC 12BIT SAR 8SOICMicrochip Technology -
MCP3202-CI/SNVAO

IC ADC 12BIT SAR 8SOICMicrochip Technology -
MCP3204-CI/ST

IC ADC 12BIT SAR 14TSSOPMicrochip Technology
