DSC612RL2A-0130
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | DSC612RL2A-0130 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microchip Technology |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK GENERATOR 6VFLGA |
| Πακέτο | 6-VFLGA (2.5x2) |
| Σε απόθεμα | 4834 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | DSC612Rxxx/DSC613Rxxx 19/Nov/2021Marking Change 17/Nov/2020 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Microchip Technology.Έχουμε τα 4834 κομμάτια του Microchip Technology DSC612RL2A-0130 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 3.63V |
| Τύπος | Clock Generator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 6-VFLGA (2.5x2) |
| Σειρά | DSC612 |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 2:2 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 6-VFLGA |
| Πακέτο | Tube |
| PLL | Yes |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | LVCMOS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 105°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | - |
| Συχνότητα - Max | 100MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
DSC612RI3A-01M3

MEMS CLOCK GEN DUAL OUTPUT SMDMicrochip Technology -
DSC612RL1A-019T

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology -
DSC612RL2A-0137T

2-OUTPUT MEMS CLOCK GEN 26.973MMicrochip Technology -
DSC612RL2A-0137

2-OUTPUT MEMS CLOCK GEN 26.973MMicrochip Technology -
DSC612RL2A-013ET

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology -
DSC612RL2A-013C

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology -
DSC612RL2A-013D

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology -
DSC612RI3A-01K3T

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology -
DSC612RI3A-01M3T

MEMS CLOCK GEN DUAL OUTPUT SMDMicrochip Technology -
DSC612RL1A-014S

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology -
DSC612RL2A-0168

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology -
DSC612RL1A-019TT

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology -
DSC612RL2A-013E

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology -
DSC612RI3A-01P3T

MEMS CLOCK GEN DUAL OUTPUT SMDMicrochip Technology -
DSC612RL2A-013CT

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology -
DSC612RL1A-014ST

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology -
DSC612RI3A-01P3

MEMS CLOCK GEN DUAL OUTPUT SMDMicrochip Technology -
DSC612RL2A-013DT

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology -
DSC612RI3A-01K3

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology -
DSC612RL2A-0130T

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology