DSC612PA3A-0119T
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | DSC612PA3A-0119T |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microchip Technology |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK GENERATOR 6VFLGA |
| Πακέτο | 6-VFLGA (1.6x1.2) |
| Σε απόθεμα | 5866 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Marking Change 17/Nov/2020 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Microchip Technology.Έχουμε τα 5866 κομμάτια του Microchip Technology DSC612PA3A-0119T σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 3.63V |
| Τύπος | Clock Generator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 6-VFLGA (1.6x1.2) |
| Σειρά | DSC612 |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 2:2 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 6-VFLGA |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Παραγωγή | LVCMOS |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 125°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | - |
| Συχνότητα - Max | 100MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | DSC612 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
DSC612NL3A-019A

MEMS CMOS OSC SMDMicrochip Technology -
DSC612PA3A-0176

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology -
DSC612PA3A-0118T

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology -
DSC612PA1A-01H5

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology -
DSC612PA3A-01EQT

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology -
DSC612PA3A-011AT

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology -
DSC612PA3A-0119

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology -
DSC612PA3A-0176T

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology -
DSC612PE3A-013KT

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology -
DSC612PE3A-014VT

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology -
DSC612PA3A-01EQ

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology -
DSC612PA1A-01H5T

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology -
DSC612PA3A-0118

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology -
DSC612PA3A-010K

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology -
DSC612PA3A-010KT

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology -
DSC612NL3A-019AT

MEMS CMOS OSC SMDMicrochip Technology -
DSC612PA3A-011A

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology -
DSC612NL3A-014ET

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology -
DSC612PE3A-013K

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology -
DSC612PE3A-014V

IC CLOCK GENERATOR 6VFLGAMicrochip Technology