DSC400-2323Q0165KI2T
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | DSC400-2323Q0165KI2T |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microchip Technology |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK GENERATOR 20QFN |
| Πακέτο | 20-QFN (5x3.2) |
| Σε απόθεμα | 5533 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | DSC400/DSC557 14/Jul/2021 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Microchip Technology.Έχουμε τα 5533 κομμάτια του Microchip Technology DSC400-2323Q0165KI2T σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.25V ~ 3.6V |
| Τύπος | Clock Generator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 20-QFN (5x3.2) |
| Σειρά | DSC400 |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 2:4 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Παραγωγή | LVDS, LVPECL |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 2 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Clock |
| Συχνότητα - Max | 460MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/Yes |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | DSC400 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
DSC400-3111Q0088KI1

MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 20SMDMicrochip Technology -
DSC400-3111Q0088KE2

MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 20SMDMicrochip Technology -
DSC400-3111Q0088KE2T

MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 20SMDMicrochip Technology -
DSC400-2323Q0165KI1T

IC CLOCK GENERATOR 20QFNMicrochip Technology -
DSC400-3111Q0088KI2T

MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 20SMDMicrochip Technology -
DSC400-2323Q0165KI1

IC CLOCK GENERATOR 20QFNMicrochip Technology -
DSC400-2222Q0118KI2

MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 20SMDMicrochip Technology -
DSC400-2323Q0165KE1

IC CLOCK GENERATOR 20QFNMicrochip Technology -
DSC400-2222Q0118KI2T

MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 20SMDMicrochip Technology -
DSC400-3111Q0088KI2

MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 20SMDMicrochip Technology -
DSC400-3111Q0131KE1T

IC CLOCK GENERATOR 20QFNMicrochip Technology -
DSC400-3111Q0088KI1T

MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 20SMDMicrochip Technology -
DSC400-2222Q0118KI1T

MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 20SMDMicrochip Technology -
DSC400-2323Q0165KE1T

IC CLOCK GENERATOR 20QFNMicrochip Technology -
DSC400-3111Q0088KE1

MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 20SMDMicrochip Technology -
DSC400-3111Q0131KE1

IC CLOCK GENERATOR 20QFNMicrochip Technology -
DSC400-2323Q0165KI2

IC CLOCK GENERATOR 20QFNMicrochip Technology -
DSC400-3111Q0088KE1T

MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 20SMDMicrochip Technology -
DSC400-2323Q0165KE2

IC CLOCK GENERATOR 20QFNMicrochip Technology -
DSC400-2323Q0165KE2T

IC CLOCK GENERATOR 20QFNMicrochip Technology