TLV1544CPWRG4
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | TLV1544CPWRG4 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 10BIT SER 87KSPS 16-TSSOP |
| Πακέτο | 16-TSSOP |
| Σε απόθεμα | 42981 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 2000 |
|---|
| $1.052 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 42981 κομμάτια του N/A TLV1544CPWRG4 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-TSSOP |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 87k |
| Τύπος αναφοράς | External |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Αριθμός εισόδων | 4 |
| Αριθμός Bits | 10 |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατασκευαστής Standard Lead Time | 20 Weeks |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Τύπος εισόδου | Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Λεπτομερής περιγραφή | 10 Bit Analog to Digital Converter 4 Input 1 SAR 16-TSSOP |
| Διασύνδεση δεδομένων | SPI |
| Διαμόρφωση | MUX-S/H-ADC |
| Αριθμός μέρους βάσης | TLV1544 |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
TLV1548CDBR

IC ADC 10BIT SAR 20SSOPN/A -
TLV1548CDBG4

IC ADC 10-BIT SER 87KSPS 20-SSOPN/A -
TLV1544CPW

IC ADC 10BIT SAR 16TSSOPN/A -
TLV1544IPWG4

IC ADC 10BIT SAR 16TSSOPN/A -
TLV1544CPWG4

IC ADC 10BIT SAR 16TSSOPN/A -
TLV1544CDG4

IC ADC 10-BIT SER 87KSPS 16-SOICN/A -
TLV1544IDG4

IC ADC 10-BIT SER 87KSPS 16-SOICN/A -
TLV1544CPWR

IC ADC 10BIT SAR 16TSSOPN/A -
TLV1548CDB

IC ADC 10BIT SAR 20SSOPN/A -
TLV1543IDBR

IC ADC 10BIT SAR 20SSOPN/A -
TLV1544IPWR

IC ADC 10BIT SAR 16TSSOPN/A -
TLV1548IDB

IC ADC 10BIT SAR 20SSOPN/A -
TLV1544CDR

IC ADC 10BIT SAR 16SOICN/A -
TLV1544ID

IC ADC 10BIT SAR 16SOICN/A -
TLV1543IDBG4

IC ADC 10-BIT SER 38KSPS 20-SSOPN/A -
TLV1544IDR

IC ADC 10BIT SAR 16SOICN/A -
TLV1543IDBRG4

IC ADC 10BIT SAR 20SSOPN/A -
TLV1544CD

IC ADC 10BIT SAR 16SOICN/A -
TLV1543MFKB

SAR ADC, 10-BIT, SERIAL ACCESSN/A -
TLV1544IPW

IC ADC 10BIT SAR 16TSSOPN/A