TLC540INE4
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | TLC540INE4 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 8BIT SAR 20DIP |
| Πακέτο | 20-PDIP |
| Σε απόθεμα | 50157 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 120 |
|---|
| $0.831 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 50157 κομμάτια του N/A TLC540INE4 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 5V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 20-PDIP |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 75k |
| Τύπος αναφοράς | External, Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Πακέτο | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 11 |
| Αριθμός Bits | 8 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Τύπος εισόδου | Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | Selectable Address |
| Διασύνδεση δεδομένων | SPI |
| Διαμόρφωση | MUX-S/H-ADC |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
TLC540IDW

IC ADC 8BIT SAR 20SOICN/A -
TLC540IFNG3

IC ADC 8BIT SAR 20PLCCN/A -
TLC530FTU

MOSFET N-CH 330V 7A TO220-3onsemi -
TLC541IDW

IC ADC 8BIT SAR 20SOICN/A -
TLC541IFN

IC ADC 8BIT SAR 20PLCCN/A -
TLC541IFNG3

IC ADC 8BIT SAR 20PLCCN/A -
TLC530TU

MOSFET N-CH 330V 7A TO220-3onsemi -
TLC4545IDR

IC ADC 16BIT SAR 8SOICN/A -
TLC541IDWRG4

IC ADC 8BIT SAR 20SOICN/A -
TLC540IFN

IC ADC 8BIT SAR 20PLCCN/A -
TLC541IFNR

IC ADC 8BIT SAR 20PLCCN/A -
TLC541IN

IC ADC 8BIT SAR 20DIPN/A -
TLC541IDWG4

IC ADC 8BIT SAR 20SOICN/A -
TLC540IN

IC ADC 8BIT SAR 20DIPN/A -
TLC540IDWR

IC ADC 8BIT SAR 20SOICN/A -
TLC541IDWR

IC ADC 8BIT SAR 20SOICN/A -
TLC540IFNR

IC ADC 8BIT SAR 20PLCCN/A -
TLC540IFNRG3

IC ADC 8BIT SAR 20PLCCN/A -
TLC541ING4

IC ADC 8BIT SAR 20DIPN/A -
TLC540ING4

IC ADC 8BIT SAR 20DIPN/A