TLC0820AING4
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | TLC0820AING4 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 8BIT MOD FLASH 20-DIP |
| Πακέτο | 20-PDIP |
| Σε απόθεμα | 19940 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 120 |
|---|
| $1.675 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 19940 κομμάτια του N/A TLC0820AING4 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 4.5 V ~ 8 V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 4.5 V ~ 8 V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 20-PDIP |
| Σειρά | LinCMOS™ |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 392k |
| Τύπος αναφοράς | External |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία | Tube |
| Συσκευασία / υπόθεση | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Αλλα ονόματα | TLC0820AINE4 TLC0820AINE4-ND |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός Bits | 8 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Τύπος εισόδου | Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Λεπτομερής περιγραφή | 8 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 Flash 20-PDIP |
| Διασύνδεση δεδομένων | Parallel |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός μέρους βάσης | TLC0820 |
| Αρχιτεκτονική | Flash |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
TLC0820ACFNR

8-BIT ADC, FLASH METHODN/A -
TLC0820AIDW

IC ADC 8BIT FLASH 20SOICN/A -
TLC082AIDR

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOICN/A -
TLC0820ACNG4

IC ADC 8BIT MOD FLASH 20-DIPN/A -
TLC0820AIFN

IC ADC 8BIT FLASH 20PLCCN/A -
TLC082AIPG4

IC OPAMP GP 10MHZ 8DIPN/A -
TLC082AID

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOICN/A -
TLC0820AIN

IC ADC 8BIT FLASH 20DIPN/A -
TLC082AIP

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIPN/A -
TLC082CDGNG4

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8HVSSOPN/A -
TLC082CDGN

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8HVSSOPN/A -
TLC0820AIDWRG4

IC ADC 8BIT MOD FLASH 20-SOICN/A -
TLC0820ACN

IC ADC 8BIT FLASH 20DIPN/A -
TLC0820AIDWR

IC ADC 8BIT FLASH 20SOICN/A -
TLC0820AIDWG4

IC ADC 8BIT MOD FLASH 20-SOICN/A -
TLC082CDG4

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOICN/A -
TLC082AIDG4

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOICN/A -
TLC082AIDRG4

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOICN/A -
TLC082CD

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOICN/A -
TLC0820ACFN

IC ADC 8BIT FLASH 20PLCCN/A