ONET1141LRGET
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ONET1141LRGET |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC LASER DRV 11.3GB 3.63V 24VQFN |
| Πακέτο | 24-VQFN (4x4) |
| Σε απόθεμα | 8315 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Copper Bond Wire Revision A 04/Dec/2013Mult Dev Assembly Mat Chg 26/Apr/2019ONET1141L |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 250 | 500 |
|---|---|
| $5.332 | $4.988 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 8315 κομμάτια του N/A ONET1141LRGET σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.97V ~ 3.63V |
| Τύπος | Modulator Driver |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 24-VQFN (4x4) |
| Σειρά | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 100°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός καναλιών | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Ρυθμός δεδομένων | 11.3Gbps |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 143 mA |
| Τρέχουσες - Διαμόρφωση | - |
| Τρέχουσες - Bias | 160 mA |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ONET1141 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ONET1191PRGTR

IC LIMITING AMP 16QFNN/A -
ONET1130EPRSMR

IC LIMITING AMP 32VQFNN/A -
ONET1130EC-EVM

TRANSCEIVERN/A -
ONET1151LRGET

IC LASER DRV 11.3GB 3.63V 24VQFNN/A -
ONET1151MRGTT

IC LASER DRV 11.35GB 3.63V 16QFNN/A -
ONET1131ECRSMR

IC MODULATOR 32VQFNN/A -
ONET1101LRGETG4

IC LASER DRV 11.3GB 3.63V 24VQFNN/A -
ONET1130ECRSMR

IC LIMITING AMP 32VQFNN/A -
ONET1131EC-EVM

EVAL BOARD FOR ONET1131ECN/A -
ONET1130ECRSMT

IC LIMITING AMP 32VQFNN/A -
ONET1191PRGTT

IC LIMITING AMP 16QFNN/A -
ONET1151MRGTR

IC LASER DRV 11.35GB 3.63V 16QFNN/A -
ONET1141LRGER

IC LASER DRV 11.3GB 3.63V 24VQFNN/A -
ONET1191PRGTRG4

IC LIMITING AMP 16QFNN/A -
ONET1151PRGTT

IC LIMITING AMP 16QFNN/A -
ONET1131ECRSMT

IC MODULATOR 32VQFNN/A -
ONET1151LRGER

IC LASER DR 11.35GB 3.63V 24VQFNN/A -
ONET1130EPRSMT

IC LIMITING AMP 32VQFNN/A -
ONET1151PRGTR

IC LIMITING AMP 16QFNN/A -
ONET1191PRGTTG4

IC LIMITING AMP 16QFNN/A