MSC1214Y3PAGRG4
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | MSC1214Y3PAGRG4 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC/DAC 1K 64TQFP |
| Πακέτο | 64-TQFP (10x10) |
| Σε απόθεμα | 4092 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 4092 κομμάτια του N/A MSC1214Y3PAGRG4 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας Πηγή | Analog and Digital |
| Τάσης - Προμήθεια | 2.7V ~ 5.25V |
| Τύπος | ADC and DAC: MCU Based |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 64-TQFP (10x10) |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 1k |
| Ανάλυση (bits) | - |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Συσκευασία / υπόθεση | 64-TQFP |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 125°C |
| Αριθμός καναλιών | 8 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Διασύνδεση δεδομένων | Serial, Parallel |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | MSC1214 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
MSC1214Y2PAGTG4

IC ADC/DAC 1K 64TQFPN/A -
MSC125V1020

CAP ALUM 1020UF 125V RADIALNTE Electronics, Inc -
MSC1213Y5PAGR

IC ADC/DAC 1K 64TQFPN/A -
MSC1214Y5PAGR

IC ADC/DAC 1K 64TQFPN/A -
MSC1214Y3PAGT

IC ADC/DAC 1K 64TQFPN/A -
MSC1213Y4PAGRG4

IC ADC/DAC 1K 64TQFPN/A -
MSC1214Y4PAGR

IC ADC/DAC 1K 64TQFPN/A -
MSC1214Y2PAGR

IC ADC/DAC 1K 64TQFPN/A -
MSC1214Y5PAGT

IC ADC/DAC 1K 64TQFPN/A -
MSC125V108

CAP ALUM 108UF 125V QC TERMNTE Electronics, Inc -
MSC1213Y4PAGT

IC ADC/DAC 1K 64TQFPN/A -
MSC1214Y4PAGT

IC ADC/DAC 1K 64TQFPN/A -
MSC125-5

SLOTTED SHIM,4X4 INX0.125IN,PK5Maudlin Products -
MSC1213Y5PAGTG4

IC ADC/DAC 1K 64TQFPN/A -
MSC1214Y4PAGRG4

IC ADC/DAC 1K 64TQFPN/A -
MSC1213Y5PAGT

IC ADC/DAC 1K 64TQFPN/A -
MSC125V1000

CAP ALUM 1000UF 125V QC TERMNTE Electronics, Inc -
MSC1214Y2PAGRG4

IC ADC/DAC 1K 64TQFPN/A -
MSC1214Y2PAGT

IC ADC/DAC 1K 64TQFPN/A -
MSC1214Y3PAGR

IC ADC/DAC 1K 64TQFPN/A