LMK04832NKDT
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | LMK04832NKDT |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC JITTER CLEANER 64WQFN |
| Πακέτο | 64-WQFN (9x9) |
| Σε απόθεμα | 2956 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | LMK04832 DatasheetPLL, RF Synthesizer Solutions |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 100 |
|---|---|---|---|
| $14.227 | $13.12 | $12.53 | $11.204 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 2956 κομμάτια του N/A LMK04832NKDT σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3.15V ~ 3.45V |
| Τύπος | Jitter Cleaner |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 64-WQFN (9x9) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 3:14 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 64-WFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | CML, HSDS, LCPECL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Clock |
| Συχνότητα - Max | 3.255GHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | LMK04832 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
LMK04828BISQ/NOPB

IC JITTER CLEANER 64WQFNN/A -
LMK05028RGCT

IC CLOCK SYNCHRONIZER 64VQFNN/A -
LMK04828SNKDREP

LMK04828SNKDREPN/A -
LMK04906BISQ/NOPB

IC CLK JITTER CLNR/MULT 64WQFNN/A -
LMK05028RGCR

IC CLOCK SYNCHRONIZER 64VQFNN/A -
LMK04906BISQE/NOPB

IC CLK JITTER CLNR/MULT 64WQFNN/A -
LMK04828BEVM

EVAL BOARD FOR LMK04828N/A -
LMK05028RGCTN1

IC CLOCK SYNCHRONIZER 64VQFNN/A -
LMK04828HNKDT

IC CLOCK SYNCHRONIZER 64WQFNN/A -
LMK04828SNKDTEP

IC CLOCK GEN EXTEND TEMP 64WQFNN/A -
LMK05028RGCRN1

IC CLOCK SYNCHRONIZER 64VQFNN/A -
LMK04832SEPEVM

LMK04832-SEP EVALUATION MODULE FN/A -
LMK04832EVM

LMK04832EVMN/A -
LMK04906BISQX/NOPB

IC CLK JITTER CLNR/MULT 64WQFNN/A -
LMK04832NKDR

IC JITTER CLEANER 64WQFNN/A -
LMK04828HNKDR

IC JITTER CLEANER 64WQFNN/A -
LMK04828BISQX/NOPB

IC JITTER CLEANER 64WQFNN/A -
LMK04832W/EM

IC JITTER CLEANER 64CFPN/A -
LMK04906BEVAL/NOPB

BOARD EVAL FOR LMK04906BN/A -
LMK04828BISQE/NOPB

IC JITTER CLEANER 64WQFNN/A