FPD87310VHB
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | FPD87310VHB |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CTRLR PANEL TIMING 80-TQFP |
| Πακέτο | 80-TQFP (12x12) |
| Σε απόθεμα | 4655 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 4655 κομμάτια του N/A FPD87310VHB σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3V ~ 3.6V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 80-TQFP (12x12) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 5:10 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 80-TQFP |
| Πακέτο | Bag |
| PLL | No |
| Παραγωγή | LVDS |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Κύριος σκοπός | Graphics Applications |
| Εισαγωγή | LVDS |
| Συχνότητα - Max | 67MHz |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/No |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | FPD87310 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
FPD8547BN

KUTE 44" CEILING FANFanimation -
FPD8534MW

KUTE 52" CEILING FANFanimation -
FPD8547MW

KUTE 44" CEILING FANFanimation -
FPD95220DSCG/NOPB

IC DRIVER LTPS DOT INV 320CHN/A -
FPD8547BL

KUTE 44" CEILING FANFanimation -
FPD8534GR

KUTE 52" CEILING FANFanimation -
FPDAC-56B.25

FIPLOCK, PA12 MOD ESD, NW56, COAFraenkische USA, LP -
FPD87346BXAVS/NOPB

IC TIMING CTLR XGA/WXGA 64-TQFPN/A -
FPD87346BXAVS

MICROPROCESSOR CIRCUIT PQFP64N/A -
FPD8547BS

KUTE 44" CEILING FANFanimation -
FPDAC-95B.10

FIPLOCK, PA12 MOD ESD, NW95, COAFraenkische USA, LP -
FPDAF-07B.50

FIPLOCK, PA12 MOD ESD, NW07, FINFraenkische USA, LP -
FPDAF-10B.50

FIPLOCK, PA12 MOD ESD, NW10, FINFraenkische USA, LP -
FPD8547DZ

KUTE 44" CEILING FANFanimation -
FPD8534DZ

KUTE 52" CEILING FANFanimation -
FPD87352CXAVV/NOPB

IC TIMING CTLR TFT-LCD 176-LQFPN/A -
FPD95320DSCG/NOPB

IC INTFACE SPECIALIZED LTPS/CGSN/A -
FPD87208AXAVS

MICROPROCESSOR CIRCUIT PQFP64N/A -
FPDAC-70B.25

FIPLOCK, PA12 MOD ESD, NW70, COAFraenkische USA, LP -
FPD8547GR

KUTE 44" CEILING FANFanimation