CDCVF2505IDRCT
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | CDCVF2505IDRCT |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC PLL CLOCK DRIVER 8SOIC |
| Πακέτο | 8-SOIC |
| Σε απόθεμα | 6107 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 6107 κομμάτια του N/A CDCVF2505IDRCT σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3V ~ 3.6V |
| Τύπος | PLL Clock Driver |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-SOIC |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:8 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Πακέτο | Bulk |
| PLL | Yes with Bypass |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | Clock |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Clock |
| Συχνότητα - Max | 200MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | No/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
CDCVF25081DG4

IC PLL CLOCK DRIVER 16SOICN/A -
CDCVF2505PWRG4

IC PLL CLOCK DRIVER 8TSSOPN/A -
CDCVF25081DR

IC PLL CLOCK DRIVER 16SOICN/A -
CDCVF2505PW

IC PLL CLOCK DRIVER 8TSSOPN/A -
CDCVF2505IDRQ1

IC PLL CLOCK DRIVER 8SOICN/A -
CDCVF2505DRG4

IC PLL CLOCK DRIVER 8SOICN/A -
CDCVF2310MPWREP

IC CLK BUF 1:10 200MHZ 24TSSOPN/A -
CDCVF2310PW

IC CLK BUF 1:10 200MHZ 24TSSOPN/A -
CDCVF25081D

IC PLL CLOCK DRIVER 16SOICN/A -
CDCVF2310PWG4

IC CLK BUF 1:10 200MHZ 24TSSOPN/A -
CDCVF2505DG4

IC PLL CLOCK DRIVER 8SOICN/A -
CDCVF25081PW

IC PLL CLOCK DRIVER 16TSSOPN/A -
CDCVF2505DR

IC PLL CLOCK DRIVER 8SOICN/A -
CDCVF2505PWG4

IC 3.3V PLL CLOCK-DRVR 8-TSSOPN/A -
CDCVF2310PWR

IC CLK BUF 1:10 200MHZ 24TSSOPN/A -
CDCVF2310PWRG4

IC CLK BUF 1:10 200MHZ 24TSSOPN/A -
CDCVF2505PWR

IC PLL CLOCK DRIVER 8TSSOPN/A -
CDCVF25081DRG4

IC PLL CLOCK DRIVER 16SOICN/A -
CDCVF2310MPWEP

IC CLK BUF 1:10 200MHZ 24TSSOPN/A -
CDCVF2505D

IC PLL CLOCK DRIVER 8SOICN/A