CDCV855PWR
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | CDCV855PWR |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC PLL CLOCK DRIVER 28TSSOP |
| Πακέτο | 28-TSSOP |
| Σε απόθεμα | 48888 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Cylindrical Battery HoldersCylindrical Battery Holders |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| $1.305 | $1.172 | $1.108 | $0.961 | $0.911 | $0.818 | $0.697 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 48888 κομμάτια του N/A CDCV855PWR σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.3V ~ 2.7V |
| Τύπος | PLL Clock Driver |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 28-TSSOP |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:5 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 28-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes with Bypass |
| Παραγωγή | SSTL-2 |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | SSTL-2 |
| Συχνότητα - Max | 180MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | No/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | CDCV855 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
CDCV850IDGGR

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDCV857AGQLR

IC PLL CLOCK DRIVER 56BGAN/A -
CDCV857BDGGG4

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDCV850IDGGRG4

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDCV857BDGG

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDCV855IPWR

IC PLL CLOCK DRIVER 28TSSOPN/A -
CDCV855PWG4

IC PLL CLOCK DRIVER 28TSSOPN/A -
CDCV857ADGGR

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDCV855IPW

IC PLL CLOCK DRIVER 28TSSOPN/A -
CDCV857ADGG

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDCV855IPWG4

IC PLL CLOCK DRIVER 28TSSOPN/A -
CDCV857ADGGG4

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDCV855IPWRG4

IC PLL CLOCK DRIVER 28TSSOPN/A -
CDCV855PW

IC PLL CLOCK DRIVER 28TSSOPN/A -
CDCV855PWRG4

IC PLL CLOCK DRIVER 28TSSOPN/A -
CDCV850IDGG

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDCV857BDGGRG4

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDCV850IDGGG4

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDCV857BDGGR

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDCV857ADGGRG4

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A