ADS8885IDRCR
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ADS8885IDRCR |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 18BIT SAR 10VSON |
| Πακέτο | 10-VSON (3x3) |
| Σε απόθεμα | 10266 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 3000 |
|---|
| $3.693 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 10266 κομμάτια του N/A ADS8885IDRCR σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 1.65V ~ 3.6V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 2.7V ~ 3.6V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 10-VSON (3x3) |
| Σειρά | microPOWER™ |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 400k |
| Τύπος αναφοράς | External |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 18 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | SPI |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ADS8885 |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ADS8887IDGSR

IC ADC 18BIT SAR 10VSSOPN/A -
ADS8883IDGSR

IC ADC 18BIT SAR 10VSSOPN/A -
ADS8887IDRCR

IC ADC 18BIT SAR 10VSONN/A -
ADS8885IDRCT

IC ADC 18BIT SAR 10VSONN/A -
ADS8881IDRCR

IC ADC 18BIT SAR 10VSONN/A -
ADS8881IDGSR

IC ADC 18BIT SAR 10VSSOPN/A -
ADS8902BRGET

IC ADC 24VQFNN/A -
ADS8887IDGS

IC ADC 18BIT SAR 10VSSOPN/A -
ADS8887IDRCT

IC ADC 18BIT SAR 10VSONN/A -
ADS8885IDGS

IC ADC 18BIT SAR 10VSSOPN/A -
ADS8883IDRCR

IC ADC 18BIT SAR 10VSONN/A -
ADS8902BRGER

IC ADC 20BIT SAR 24VQFNN/A -
ADS8900BRGER

IC ADC 20BIT SAR 24VQFNN/A -
ADS8885IDGSR

IC ADC 18BIT SAR 10VSSOPN/A -
ADS8883IDRCT

IC ADC 18BIT SAR 10VSONN/A -
ADS8900BRGET

IC ADC 20BIT SAR 24VQFNN/A -
ADS8900BEVM-PDK

EVAL BOARD FOR ADS8900BN/A -
ADS8881IDRCT

IC ADC 10VSONN/A -
ADS8881IDGS

IC ADC 18BIT SAR 10VSSOPN/A -
ADS8883IDGS

IC ADC 18BIT SAR 10VSSOPN/A