ADS8505IBDBRG4
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ADS8505IBDBRG4 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 16BIT SAR 28SSOP |
| Πακέτο | 28-SSOP |
| Σε απόθεμα | 5621 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 5621 κομμάτια του N/A ADS8505IBDBRG4 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 5V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 28-SSOP |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 250k |
| Τύπος αναφοράς | External, Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 28-SSOP (0.209', 5.30mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 16 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | Parallel |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ADS8505 |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ADS8505IDBR

IC ADC 16BIT SAR 28SSOPN/A -
ADS8484IRGZT

IC ADC 18BIT SAR 48VQFNN/A -
ADS8505IDBRG4

IC ADC 16BIT SAR 28SSOPN/A -
ADS8505IBDB

IC ADC 16BIT SAR 28SSOPN/A -
ADS8505IDB

IC ADC 16BIT SAR 28SSOPN/A -
ADS8505IBDWG4

IC ADC 16BIT 250KSPS 28-SOICN/A -
ADS8505IBDW

IC ADC 16BIT SAR 28SOICN/A -
ADS8505IDWG4

IC ADC 16BIT SAR 28SOICN/A -
ADS8504IBDW

IC ADC 12BIT SAR 28SOICN/A -
ADS850-EVM

EVAL MOD FOR ADS850YN/A -
ADS8504IBDWR

IC ADC 12BIT SAR 28SOICN/A -
ADS8505IDW

IC ADC 16BIT SAR 28SOICN/A -
ADS8506IBDW

IC ADC 12BIT SAR 28SOICN/A -
ADS8505IBDWR

IC ADC 16BIT SAR 28SOICN/A -
ADS8505IBDBR

IC ADC 16BIT SAR 28SSOPN/A -
ADS8505IBDBG4

IC ADC 16BIT SAR 28SSOPN/A -
ADS8505IDWR

IC ADC 16BIT SAR 28SOICN/A -
ADS8505EVM

EVALUATION MODULE FOR ADS8505N/A -
ADS8484IRGZR

IC ADC 18BIT SAR 48VQFNN/A -
ADS8504IBDWG4

IC ADC 12BIT 250KSPS 28-SOICN/A