ADS8370IRHPR
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ADS8370IRHPR |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 16BIT SAR 28VQFN |
| Πακέτο | 28-QFN (6x6) |
| Σε απόθεμα | 5550 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 5550 κομμάτια του N/A ADS8370IRHPR σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 2.7V ~ 5.25V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 28-QFN (6x6) |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 600k |
| Τύπος αναφοράς | External, Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 28-VQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 16 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Pseudo-Differential, Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | SPI |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ADS8370 |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ADS8364Y/2KG4

IC ADC LP 16BIT 250KSPS 64-TQFPN/A -
ADS8371IPFBRG4

IC ADC 16BIT SAR 48TQFPN/A -
ADS8364Y/2K

IC ADC 16BIT SAR 64TQFPN/A -
ADS8370IBRHPRG4

IC ADC 16BIT SAR 28VQFNN/A -
ADS8371EVM

EVALUATION MODULE FOR ADS8371N/A -
ADS8371IBPFBR

IC ADC 16BIT SAR 48TQFPN/A -
ADS8365M-EVM

EVAL MODULE FOR ADS8365N/A -
ADS8371IPFBR

IC ADC 16BIT SAR 48TQFPN/A -
ADS8365IPAGR

IC ADC 16BIT SAR 64TQFPN/A -
ADS8370IRHPT

IC ADC 16BIT SAR 28VQFNN/A -
ADS8370EVM

MODULE EVAL FOR ADS8370N/A -
ADS8370IBRHPR

IC ADC 16BIT SAR 28VQFNN/A -
ADS8371IPFBTG4

IC ADC 16BIT SAR 48TQFPN/A -
ADS8365IPAGG4

IC ADC 16BIT SAR 64TQFPN/A -
ADS8371IPFBT

IC ADC 16BIT SAR 48TQFPN/A -
ADS8365IPAG

IC ADC 16BIT SAR 64TQFPN/A -
ADS8372IBRHPR

IC ADC 16BIT SAR 28VQFNN/A -
ADS8372EVM

MODULE EVAL FOR ADS8372N/A -
ADS8370IBRHPT

IC ADC 16BIT SAR 28VQFNN/A -
ADS8371IBPFBT

IC ADC 16BIT SAR 48TQFPN/A