ADS8329IBRSARG4
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ADS8329IBRSARG4 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 16BIT SER 1M 16VQFN |
| Πακέτο | 16-QFN (4x4) |
| Σε απόθεμα | 10054 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 3000 |
|---|
| $3.553 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 10054 κομμάτια του N/A ADS8329IBRSARG4 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-QFN (4x4) |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 1M |
| Τύπος αναφοράς | External |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-VQFN Exposed Pad |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 16 |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 2 (1 Year) |
| Κατασκευαστής Standard Lead Time | 34 Weeks |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Τύπος εισόδου | Differential, Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Λεπτομερής περιγραφή | 16 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 SAR 16-QFN (4x4) |
| Διασύνδεση δεδομένων | SPI |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός μέρους βάσης | ADS8329 |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ADS8329IBRSATG4

IC ADC 16BIT SAR 16QFNN/A -
ADS8329IBRSAT

IC ADC 16BIT SAR 16QFNN/A -
ADS8329IRSATG4

IC ADC 16BIT SER 1M 16VQFNN/A -
ADS8328IRSAT

IC ADC 16BIT SAR 16QFNN/A -
ADS8330IBPWG4

IC ADC 16BIT SAR 16TSSOPN/A -
ADS8328IPWG4

IC ADC 16BIT 500KSPS DUAL16TSSOPN/A -
ADS8329IBPW

IC ADC 16BIT SAR 16TSSOPN/A -
ADS8329IPWG4

IC ADC 16BIT SAR 16TSSOPN/A -
ADS8328IBRSAR

IC ADC 16BIT SAR 16QFNN/A -
ADS8328IRSAR

IC ADC 16BIT SAR 16QFNN/A -
ADS8330IBPW

IC ADC 16BIT SAR 16TSSOPN/A -
ADS8328IBRSAT

IC ADC 16BIT SAR 16QFNN/A -
ADS8329IPW

IC ADC 16BIT SAR 16TSSOPN/A -
ADS8329IPWR

IC ADC 16BIT SAR 16TSSOPN/A -
ADS8328IPWR

IC ADC 16BIT SAR 16TSSOPN/A -
ADS8328IPW

IC ADC 16BIT SAR 16TSSOPN/A -
ADS8329IRSAT

IC ADC 16BIT SAR 16QFNN/A -
ADS8329IBPWR

IC ADC 16BIT SAR 16TSSOPN/A -
ADS8329IRSAR

IC ADC 16BIT SAR 16QFNN/A -
ADS8329IBRSAR

IC ADC 16BIT SAR 16QFNN/A