ADS7805U
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ADS7805U |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 16BIT SAR 28SOIC |
| Πακέτο | 28-SOIC |
| Σε απόθεμα | 1685 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 100 |
|---|---|---|---|
| $27.516 | $25.847 | $25.014 | $23.598 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 1685 κομμάτια του N/A ADS7805U σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 5V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 28-SOIC |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 100k |
| Τύπος αναφοράς | External, Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 28-SOIC (0.295', 7.50mm Width) |
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 16 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | Parallel |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ADS7805 |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ADS7804UG4

IC ADC 12BIT SAR 28SOICN/A -
ADS7805EVM

EVALUATION MODULE FOR ADS7805N/A -
ADS7805P

IC ADC 16BIT SAR 28DIPN/A -
ADS7805UG4

IC ADC 16BIT SAR 28SOICN/A -
ADS7805PBG4

IC ADC 16BIT SAR 28DIPN/A -
ADS7804UE4

IC ADC 12BIT SAR 28SOICN/A -
ADS7805U/1KG4

IC ADC 16BIT SAR 28SOICN/A -
ADS7805U/1K

IC ADC 16BIT SAR 28SOICN/A -
ADS7805U/1KE4

16-BIT 10US SAMPLING CMOS ANALOGN/A -
ADS7805UB

IC ADC 16BIT SAR 28SOICN/A -
ADS7804UB

IC ADC 12BIT SAR 28SOICBurr Brown -
ADS7805PG4

IC ADC 16BIT SAR 28DIPN/A -
ADS7805UE4

IC ADC 16BIT SAR 28SOICN/A -
ADS7804UB

IC ADC 12BIT SAR 28SOICN/A -
ADS7805PB

IC ADC 16BIT SAR 28DIPN/A -
ADS7805UBE4

IC ADC 16BIT SAR 28SOICN/A -
ADS7805UBG4

IC ADC 16BIT SAR 28SOICN/A -
ADS7805UB/1K

IC ADC 16BIT SAR 28SOICN/A -
ADS7804UB/1K

IC ADC 12BIT SAR 28SOICN/A -
ADS7806P

IC ADC 12BIT SAR 28DIPN/A