ADS5541IPAP
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ADS5541IPAP |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 14BIT PIPELINED 64HTQFP |
| Πακέτο | 64-HTQFP (10x10) |
| Σε απόθεμα | 1025 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Qualification Mold Compound 30/Sep/2014Cylindrical Battery Holders |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 160 |
|---|
| $42.48 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 1025 κομμάτια του N/A ADS5541IPAP σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 3V ~ 3.6V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 3V ~ 3.6V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 64-HTQFP (10x10) |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 105M |
| Τύπος αναφοράς | Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 64-PowerTQFP |
| Πακέτο | Tray |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 14 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | Parallel |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ADS5541 |
| Αρχιτεκτονική | Pipelined |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ADS5545IRGZR

IC ADC 14BIT PIPELINED 48VQFNN/A -
ADS5545IRGZRG4

IC ADC 14BIT PIPELINED 48VQFNN/A -
ADS5541IPAPR

IC ADC 14BIT PIPELINED 64HTQFPN/A -
ADS5527IRGZ25

IC ADC 12BIT PIPELINED 48VQFNN/A -
ADS5542EVM

EVALUATION MODULE FOR ADS5542N/A -
ADS5545EVM

MODULE EVALUATION FOR ADS5545N/A -
ADS5542IPAPR

IC ADC 14BIT PIPELINED 64HTQFPN/A -
ADS5525IRGZTG4

IC ADC 12BIT 170MSPS 48-VQFNN/A -
ADS5527EVM

ADS5527EVMN/A -
ADS5541EVM

EVALUATION MODULE FOR ADS5541N/A -
ADS5542IPAPRG4

IC ADC 14BIT PIPELINED 64HTQFPN/A -
ADS5545IRGZ25

IC ADC 14BIT PIPELINED 48VQFNN/A -
ADS5525IRGZR

IC ADC 12BIT PIPELINED 48VQFNN/A -
ADS5527IRGZTG4

IC ADC 12BIT SER/PAR 210M 48VQFNN/A -
ADS5527IRGZT

IC ADC 12BIT PIPELINED 48VQFNN/A -
ADS5525IRGZT

IC ADC 12BIT PIPELINED 48VQFNN/A -
ADS5527IRGZR

IC ADC 12BIT PIPELINED 48VQFNN/A -
ADS5525IRGZ25

IC ADC 12BIT PIPELINED 48VQFNN/A -
ADS5542IPAPG4

IC ADC 14BIT 80MSPS 64-HTQFPN/A -
ADS5542IPAP

IC ADC 14BIT PIPELINED 64HTQFPN/A