ADS2807Y/1K5
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ADS2807Y/1K5 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 12BIT PIPELINED 64HTQFP |
| Πακέτο | 64-HTQFP (10x10) |
| Σε απόθεμα | 3538 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Qualification Mold Compound 30/Sep/2014ADS2807 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1500 |
|---|
| $12.052 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 3538 κομμάτια του N/A ADS2807Y/1K5 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 3V ~ 5V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 64-HTQFP (10x10) |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 50M |
| Τύπος αναφοράς | External, Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 64-PowerTQFP |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 2 |
| Αριθμός Bits | 12 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 2 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential, Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | Simultaneous Sampling |
| Διασύνδεση δεδομένων | Parallel |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ADS2807 |
| Αρχιτεκτονική | Pipelined |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ADS2807Y/250

IC ADC 12BIT PIPELINED 64HTQFPN/A -
ADS25A-KG-TAXB5

CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDRAssmann WSW Components -
ADS2806Y/1K5G4

IC ADC 12BIT PIPELINED 64HTQFPN/A -
ADS2807Y/250G4

IC ADC 12BIT DUAL 50MHZ 64-HTQFPN/A -
ADS4125EVM

EVAL MODULE FOR ADS4125N/A -
ADS4122IRGZR

IC ADC 12BIT PIPELINED 48VQFNN/A -
ADS2806Y/1K5

IC ADC 12BIT PIPELINED 64HTQFPN/A -
ADS2807Y

ADS2807 - DUAL 12-BIT 50MSLS ADCBurr Brown -
ADS4125IRGZR

IC ADC 12BIT PIPELINED 48VQFNN/A -
ADS2807Y/1K5G4

IC ADC 12BIT PIPELINED 64HTQFPN/A -
ADS2807-EVM

EVAL MOD FOR ADS2807N/A -
ADS25A-KG-TASB5

CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDRAssmann WSW Components -
ADS4122IRGZT

IC ADC 12BIT PIPELINED 48VQFNN/A -
ADS2806-EVM

EVAL MOD FOR ADS2806N/A -
ADS37A-KG-TASB5

CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SLDRAssmann WSW Components -
ADS37A-KG-TAXB5

CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SLDRAssmann WSW Components -
ADS2806Y/250

IC ADC 12BIT PIPELINED 64HTQFPN/A -
ADS2806Y

ADC, PROPRIETARY METHOD, 12-BITN/A -
ADS4122EVM

EVAL MODULE FOR ADS4122N/A -
ADS2807Y

DUAL 12-BIT 50MSLS ADC RESIDUALN/A