ADC32RF82IRMPT
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ADC32RF82IRMPT |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 14BIT 72VQFN |
| Πακέτο | 72-VQFN (10x10) |
| Σε απόθεμα | 66 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 250 |
|---|
| $510.875 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 66 κομμάτια του N/A ADC32RF82IRMPT σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 1.1V ~ 1.2V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 1.1V ~ 2V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 72-VQFN (10x10) |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 2.5G |
| Τύπος αναφοράς | External |
| Αναλογία - S / H: ADC | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | 72-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 2 |
| Αριθμός Bits | 14 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 2 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential |
| Χαρακτηριστικά | Interleavable, Simultaneous Sampling |
| Διασύνδεση δεδομένων | JESD204B |
| Διαμόρφωση | - |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ADC32RF82 |
| Αρχιτεκτονική | - |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ADC32RF83IRMPR

IC ADC 14BIT 72VQFNN/A -
ADC32RF83GIRMPT

PROTOTYPEN/A -
ADC32RF83IRRHR

DUAL-CHANNEL, 14-BIT, 3-GSPS, SIN/A -
ADC3421IRTQ25

IC ADC 12BIT PIPELINED 56QFNN/A -
ADC32RF80GIRMP

PROTOTYPEN/A -
ADC32RF80IRMPR

IC ADC 14BIT 72VQFNN/A -
ADC32RF80IRRHT

DUAL-CHANNEL, 14-BIT, 3-GSPS, DUN/A -
ADC32RF83GIRMP

PROTOTYPEN/A -
ADC32RF80IRMPT

IC ADC 14BIT 72VQFNN/A -
ADC32RF82IRMPR

IC ADC 14BIT 72VQFNN/A -
ADC3421IRTQT

IC ADC 12BIT PIPELINED 56QFNN/A -
ADC3421IRTQR

IC ADC 56QFNN/A -
ADC32RF80GIRMPR

PROTOTYPEN/A -
ADC32RF80GIRMPT

PROTOTYPEN/A -
ADC32RF80IRRHR

DUAL-CHANNEL, 14-BIT, 3-GSPS, DUN/A -
ADC32RF83IRMPT

IC ADC 14BIT 72VQFNN/A -
ADC32RF82EVM

EVAL BOARD FOR ADC32RF82N/A -
ADC3421EVM

EVALUATION MODULE ADC3421N/A -
ADC32RF83IRRHT

DUAL-CHANNEL, 14-BIT, 3-GSPS, SIN/A -
ADC32RF80EVM

EVAL BOARD FOR ADC32RF80N/A