ADC14DS105CISQ/NOPB
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ADC14DS105CISQ/NOPB |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 14BIT PIPELINED 60WQFN |
| Πακέτο | 60-WQFN (9x9) |
| Σε απόθεμα | 4922 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 4922 κομμάτια του N/A ADC14DS105CISQ/NOPB σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 2.7V ~ 3.6V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 2.7V ~ 3.6V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 60-WQFN (9x9) |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 105M |
| Τύπος αναφοράς | External, Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 60-WFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 2 |
| Αριθμός Bits | 14 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 2 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential |
| Χαρακτηριστικά | Simultaneous Sampling |
| Διασύνδεση δεδομένων | LVDS - Serial |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ADC14D |
| Αρχιτεκτονική | Pipelined |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ADC14DC105LFEB/NOPB

BOARD EVAL FOR ADC14DC105N/A -
ADC14DS105LFEB/NOPB

BOARD EVAL FOR ADC14DS105 LFN/A -
ADC14DS080CISQE/NOPB

IC ADC 14BIT PIPELINED 60WQFNN/A -
ADC14L020CIVY

ADC, PROPRIETARY METHOD, 14-BIT,N/A -
ADC14C105EB/NOPB

BOARD EVAL 14-BIT ADC14C105N/A -
ADC14DS105KARB/NOPB

BOARD EVAL FOR ADC14DS105KARBN/A -
ADC14DC105CISQE/NOPB

IC ADC 14BIT PIPELINED 60WQFNN/A -
ADC14DS105AISQE/NOPB

IC ADC 14BIT PIPELINED 60WQFNN/A -
ADC14DS105AISQ/NOPB

IC ADC 14BIT PIPELINED 60WQFNN/A -
ADC14V155CISQ/NOPB-NS

ADC, PROPRIETARY METHOD, 14 BIT,N/A -
ADC14V155HFEB/NOPB

BOARD EVAL ADC12V155HF >150MHZN/A -
ADC14V155CISQ/NOPB

IC ADC 14BIT PIPELINED 48WQFNN/A -
ADC14DC105CISQ/NOPB

IC ADC 14BIT PIPELINED 60WQFNN/A -
ADC14DS080LFEB/NOPB

BOARD EVAL FOR ADC14DS080 LFN/A -
ADC14DS105CISQE/NOPB

IC ADC 14BIT PIPELINED 60WQFNN/A -
ADC14L020CIVY/NOPB

IC ADC 14BIT PIPELINED 32TQFPN/A -
ADC14DC080CISQE/NOPB

IC ADC 14BIT 60WQFNN/A -
ADC14L040CIVY/NOPB

IC ADC 14BIT PIPELINED 32TQFPN/A -
ADC14V155KDRB/NOPB

BOARD REF DESIGN ADC14V155N/A -
ADC14DS080CISQ/NOPB

IC ADC 14BIT PIPELINED 60WQFNN/A