ADC12L032CIWM
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ADC12L032CIWM |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 12BIT SAR 20SOIC |
| Πακέτο | 20-SOIC |
| Σε απόθεμα | 6099 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 6099 κομμάτια του N/A ADC12L032CIWM σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 3V ~ 5.5V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 3V ~ 5.5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 20-SOIC |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | - |
| Τύπος αναφοράς | External |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 20-SOIC (0.295', 7.50mm Width) |
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1, 2 |
| Αριθμός Bits | 12 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential, Pseudo-Differential, Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | SPI |
| Διαμόρφωση | MUX-S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ADC12L |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ADC12J2700NKET

IC ADC 12BIT FOLD INTERP 68VQFNN/A -
ADC12J4000NKET

IC ADC 12BIT FOLD INTERP 68VQFNN/A -
ADC12L066CIVY

ADC, PROPRIETARY METHOD, 12 BIT,N/A -
ADC12L030CIWM/NOPB

IC ADC 12BIT SAR 16SOICN/A -
ADC12J4000NKER

IC ADC 12BIT FOLD INTERP 68VQFNN/A -
ADC12J2700NKE10

ADC, PROPRIETARY METHOD, 12-BITN/A -
ADC12L066CIVY/NOPB

IC ADC 12BIT PIPELINED 32TQFPN/A -
ADC12J2700NKER

IC ADC 12BIT FOLD INTERP 68VQFNN/A -
ADC12L063CIVY/NOPB

IC ADC 12BIT PIPELINED 32TQFPN/A -
ADC12J4000NKE10

IC ADC 12BIT FOLD INTERP 68VQFNN/A -
ADC12QJ1600AAV

IC ANALOG TO DIGITAL CONVERTERN/A -
ADC12L038CIWM/NOPB

IC ADC 12BIT SAR 28SOICN/A -
ADC12L034CIWM

IC ADC 12BIT SAR 24SOICN/A -
ADC12J4000EVM

EVAL BOARD FOR ADC12J4000N/A -
ADC12L038CIWM

IC ADC 12BIT SAR 28SOICN/A -
ADC12L063CIVY

ADC, PROPRIETARY METHOD, 12-BIT,N/A -
ADC12L080EVAL

BOARD EVALUATION FOR ADC12L080N/A -
ADC12L030CIN

SAR ADC, 12-BIT, SERIAL ACCESSN/A -
ADC12L080CIVY/NOPB

IC ADC 12BIT PIPELINEDN/A -
ADC12J4000NKE

IC ADC 68VQFNN/A