ADC12DL3200ACF
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ADC12DL3200ACF |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 12BIT FOLD INTER 256FCBGA |
| Πακέτο | 256-FCBGA (17x17) |
| Σε απόθεμα | 26 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | ADC12DL3200 21/Aug/2020ADC12DL3200 Datasheet |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 |
|---|
| $1436.053 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 26 κομμάτια του N/A ADC12DL3200ACF σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 1.05V ~ 2V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 1.05V ~ 2V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 256-FCBGA (17x17) |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 3.2G, 6.4G |
| Τύπος αναφοράς | Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 0:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 256-BBGA, FCBGA |
| Πακέτο | Tray |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1, 2 |
| Αριθμός Bits | 12 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 2 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential, Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | Simultaneous Sampling |
| Διασύνδεση δεδομένων | LVDS - Parallel |
| Διαμόρφωση | MUX-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ADC12DL3200 |
| Αρχιτεκτονική | Folding Interpolating |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ADC12DL065EVAL

BOARD EVALUATION FOR ADC12DL065N/A -
ADC12DL3200ALJ

IC ADC 12BIT FOLD INTER 256FCBGAN/A -
ADC12DL065CIVS/NOPB

IC ADC 12BIT PIPELINED 64TQFPN/A -
ADC12DL080EVAL

BOARD EVALUATION FOR ADC12DL080N/A -
ADC12DL066CIVS

IC ADC 12BIT PIPELINED 64TQFPN/A -
ADC12DL066CIVS/NOPB

IC ADC 12BIT PIPELINED 64TQFPN/A -
ADC12DL040EVAL

BOARD EVALUATION FOR ADC12DL040N/A -
ADC12DL040CIVSX/NOPB

IC ADC 12BIT PIPELINED 64TQFPN/A -
ADC12DS080CISQ/NOPB

IC ADC 12BIT PIPELINED 60WQFNN/A -
ADC12DS105CISQE/NOPB

IC ADC 12BIT PIPELINED 60WQFNN/A -
ADC12DL065CIVS

IC ADC 12BIT PIPELINED 64TQFPN/A -
ADC12DS105LFEB/NOPB

BOARD EVAL FOR ADC12DS105N/A -
ADC12DL080CIVS/NOPB

IC ADC 12BIT PIPELINED 64TQFPN/A -
ADC12DL3200EVM

DEVELOPMENT INTERFACEN/A -
ADC12EU050CIPLQ/NOPB

IC ADC 12BIT SIGMA-DELTA 68VQFNN/A -
ADC12DS080CISQE/NOPB

IC ADC 12BIT PIPELINED 60WQFNN/A -
ADC12EU050CIPLQ

IC ADC 12BIT SIGMA-DELTA 68VQFNN/A -
ADC12DL066EVAL

BOARD EVALUATION FOR ADC12DL066N/A -
ADC12DS105CISQ/NOPB

IC ADC 12BIT PIPELINED 60WQFNN/A -
ADC12DS080CISQ

ADC, PROPRIETARY METHOD, 12 BIT,N/A