ADC101S021CIMFX
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ADC101S021CIMFX |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 10BIT SAR SOT23-6 |
| Πακέτο | SOT-23-6 |
| Σε απόθεμα | 4399 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 4399 κομμάτια του N/A ADC101S021CIMFX σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 2.7V ~ 5.25V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 2.7V ~ 5.25V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | SOT-23-6 |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 200k |
| Τύπος αναφοράς | Supply |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | SOT-23-6 |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 10 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | SPI, DSP |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ADC101S |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ADC101S051CISD/NOPB

IC ADC 10BIT SAR 6WSONN/A -
ADC101S021CIMF/NOPB

IC ADC 10BIT SAR SOT23-6N/A -
ADC101C021CIMM/NOPB

IC ADC 10BIT SAR 8VSSOPN/A -
ADC101S051CISD

IC ADC 10BIT SAR 6WSONN/A -
ADC101S051CIMFX/NOPB

IC ADC 10BIT SAR SOT23-6N/A -
ADC101S021CISDX

IC ADC 10BIT SAR 6WSONN/A -
ADC101C021CIMMX/NOPB

IC ADC 10BIT SAR 8VSSOPN/A -
ADC101S021CIMFX/NOPB

IC ADC 10BIT SAR SOT23-6N/A -
ADC101S051CIMF/NOPB

IC ADC 10BIT SAR SOT23-6N/A -
ADC101C021CIMKX/NOPB

IC ADC 10BIT SAR TSOT23-6N/A -
ADC101C027CIMKX/NOPB

IC ADC 10BIT SAR TSOT23-6N/A -
ADC101S021CISD/NOPB

IC ADC 10BIT SAR 6WSONN/A -
ADC1015S125HN/C1:5

IC ADC 10BIT PIPELINED 40HVQFNNXP USA Inc. -
ADC101S021CISDX/NOPB

IC ADC 10BIT SAR 6WSONN/A -
ADC101C02XEB/NOPB

BOARD EVALUATION FOR ADC101C02XN/A -
ADC101S051CIMF

IC ADC 10BIT SAR SOT23-6N/A -
ADC101S021CIMF

IC ADC 10BIT SAR SOT23-6N/A -
ADC101S021CISD

IC ADC 10BIT SAR 6WSONN/A -
ADC101C027CIMK/NOPB

IC ADC 10BIT SAR TSOT23-6N/A -
ADC101C021CIMK/NOPB

IC ADC 10BIT SAR TSOT23-6N/A