ADC081S021CIMF/NOPB
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ADC081S021CIMF/NOPB |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 8BIT SAR SOT23-6 |
| Πακέτο | SOT-23-6 |
| Σε απόθεμα | 122571 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Pin 1 Dot Marking Update 01/Jan/2015Copper Wire Update 14/May/2015ADC081S021 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.583 | $0.52 | $0.493 | $0.405 | $0.379 | $0.335 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 122571 κομμάτια του N/A ADC081S021CIMF/NOPB σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 2.7V ~ 5.25V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 2.7V ~ 5.25V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | SOT-23-6 |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 200k |
| Τύπος αναφοράς | Supply |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | SOT-23-6 |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 8 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | SPI, DSP |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ADC081S021 |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ADC081S021CIMFX/NOPB

IC ADC 8BIT SAR SOT23-6N/A -
ADC081S021CISD/NOPB

IC ADC 8BIT SAR 6WSONN/A -
ADC081C021CIMMX/NOPB

IC ADC 8BIT SAR 8VSSOPN/A -
ADC081S021CISDX

IC ADC 8BIT SAR 6WSONN/A -
ADC081C021CIMK/NOPB

IC ADC 8BIT SAR 6TSOTN/A -
ADC081S051CIMF

IC ADC 8BIT SAR SOT23-6N/A -
ADC081C02XEB

BOARD EVALUATION FOR ADC081C02XN/A -
ADC081S021CIMFX

IC ADC 8BIT SAR SOT23-6N/A -
ADC081C027CIMK/NOPB

IC ADC 8BIT SAR TSOT23-6N/A -
ADC081C02XEB/NOPB

EVAL BOARD FOR ADC081C021XN/A -
ADC081C021CIMM/NOPB

IC ADC 8BIT SAR 8VSSOPN/A -
ADC0819CCV

IC ADC 8BIT 28PLCCN/A -
ADC081S021CIMF

IC ADC 8BIT SAR SOT23-6N/A -
ADC081S051CIMF/NOPB

IC ADC 8BIT SAR SOT23-6N/A -
ADC081C021CIMKX/NOPB

IC ADC 8BIT SAR 6TSOTN/A -
ADC081S021CISD

IC ADC 8BIT SAR 6WSONN/A -
ADC081S021CISDX/NOPB

IC ADC 8BIT SAR 6WSONN/A -
ADC081S021EVAL

BOARD EVALUATION FOR ADC081S021N/A -
ADC081C027CIMKX/NOPB

IC ADC 8BIT SAR TSOT23-6N/A -
ADC081S051CIMFX

IC ADC 8BIT SAR SOT23-6N/A