ADC08062CIWM/NOPB
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ADC08062CIWM/NOPB |
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 8BIT SIGMA-DELTA 20SOIC |
| Πακέτο | 20-SOIC |
| Σε απόθεμα | 4516 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς N/A.Έχουμε τα 4516 κομμάτια του N/A ADC08062CIWM/NOPB σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 5V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 20-SOIC |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 1.5M |
| Τύπος αναφοράς | External |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 20-SOIC (0.295', 7.50mm Width) |
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 2 |
| Αριθμός Bits | 8 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | Parallel |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ADC0806 |
| Αρχιτεκτονική | Sigma-Delta |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ADC0808CCN/NOPB

IC ADC 8BIT SAR 28DIPN/A -
ADC0808CCN

IC ADC 8BIT SAR 28DIPN/A -
ADC0808CCV/NOPB

IC ADC 8BIT SAR 28PLCCN/A -
ADC08062BIN

2-CH, 8-BIT ADC, FLASH METHODN/A -
ADC08061CIWM

IC ADC 8BIT SIGMA-DELTA 20SOICN/A -
ADC0808MFKB

D/A CONVERTER, 8-BIT, 8 CHANNELN/A -
ADC0808CCV

IC ADC 8BIT SAR 28PLCCN/A -
ADC08060CIMT/NOPB

IC ADC 8BIT PIPELINED 24TSSOPN/A -
ADC08062CIWMX

IC ADC 8BIT SIGMA-DELTA 20SOICN/A -
ADC0808CCVX

IC ADC 8BIT SAR 28PLCCN/A -
ADC08060CIMT

IC ADC 8BIT PIPELINED 24TSSOPN/A -
ADC08060EVM

EVAL BOARD FOR ADC08060N/A -
ADC0804S050TS/C1,1

IC ADC 8BIT 28SSOPRenesas Electronics America Inc -
ADC0808CCVX/NOPB

IC ADC 8BIT SAR 28PLCCN/A -
ADC0805LCN/NOPB

IC ADC 8BIT SAR 20DIPN/A -
ADC08060CIMTX/NOPB

IC ADC 8BIT PIPELINED 24TSSOPN/A -
ADC0804S050TS/C1:1

IC ADC 8BIT 28SSOPNXP USA Inc. -
ADC0808MJ/B

ADC, SUCCESSIVE APPROXIMATION, 8Rochester Electronics, LLC -
ADC0808CCVX-NS

ADC, SUCCESSIVE APPROXIMATION, 8N/A -
ADC08061CIWMX

IC ADC 8BIT SIGMA-DELTA 20SOICN/A