ISPPAC-CLK5610AV-01TN48C
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ISPPAC-CLK5610AV-01TN48C |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Lattice Semiconductor Corporation |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLK GEN FANOUT BUFFER 48TQFP |
| Πακέτο | 48-TQFP (7x7) |
| Σε απόθεμα | 6526 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | ispClock5600A FamilyLeaded Pkg PCB Layout GuideQFP Dev Marking Chgs 28/Sep/2020All Dev Pkg Mark Chg 12/Nov/2018Mult Devices EOL 24/Jun/2019 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Lattice Semiconductor Corporation.Έχουμε τα 6526 κομμάτια του Lattice Semiconductor Corporation ISPPAC-CLK5610AV-01TN48C σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3V ~ 3.6V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 48-TQFP (7x7) |
| Σειρά | ispClock™ |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:10 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 48-LQFP |
| Πακέτο | Tray |
| PLL | Yes with Bypass |
| Παραγωγή | EHSTL, HSTL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL, SSTL |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | HSTL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL, SSTL |
| Συχνότητα - Max | 400MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ISPPAC-CLK5610A |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ISPPAC-CLK5510V-01T48I

IC CLK GEN FANOUT BUFF 48TQFPLattice Semiconductor Corporation -
ISPPAC-CLK5610AV-01T48I

IC CLK GENERATOR ISP ZD 48-TQFPLattice Semiconductor Corporation -
ISPPAC-CLK5620AV-01T100C

IC CLK GENERATOR ISP ZD 100-TQFPLattice Semiconductor Corporation -
ISPPAC-CLK5620AV-01T100I

IC CLK GENERATOR ISP ZD 100-TQFPLattice Semiconductor Corporation -
ISPPAC-CLK5520V-01TN100C

IC CLK GEN FANOUT BUFF 100TQFPLattice Semiconductor Corporation -
ISPPAC-CLK5620V-01T100C

IC CLK GEN FANOUT BUFF 100TQFPLattice Semiconductor Corporation -
ISPPAC-CLK5520V-01TN100I

IC CLK GEN FANOUT BUFF 100TQFPLattice Semiconductor Corporation -
ISPPAC-CLK5510V-01TN48I

IC CLK GEN FANOUT BUFF 48TQFPLattice Semiconductor Corporation -
ISPPAC-CLK5610V-01T48I

IC CLK GEN FANOUT BUFFER 48TQFPLattice Semiconductor Corporation -
ISPPAC-CLK5620AV-01TN100I

IC CLOCK PROGRAM BUFFER 100TQFPLattice Semiconductor Corporation -
ISPPAC-CLK5520V-01T100I

IC CLK GEN FANOUT BUFF 100TQFPLattice Semiconductor Corporation -
ISPPAC-CLK5610V-01T48C

IC CLK GEN FANOUT BUFFER 48TQFPLattice Semiconductor Corporation -
ISPPAC-CLK5610AV-01T48C

IC CLK GENERATOR ISP ZD 48-TQFPLattice Semiconductor Corporation -
ISPPAC-CLK5610V-01TN48I

IC CLK GEN FANOUT BUFFER 48TQFPLattice Semiconductor Corporation -
ISPPAC-CLK5610V-01TN48C

IC CLK GEN FANOUT BUFFER 48TQFPLattice Semiconductor Corporation -
ISPPAC-CLK5510V-01TN48C

IC CLK GEN FANOUT BUFF 48TQFPLattice Semiconductor Corporation -
ISPPAC-CLK5510V-01T48C

IC CLK GEN FANOUT BUFF 48TQFPLattice Semiconductor Corporation -
ISPPAC-CLK5520V-01T100C

IC CLK GEN FANOUT BUFF 100TQFPLattice Semiconductor Corporation -
ISPPAC-CLK5610AV-01TN48I

IC CLK GEN FANOUT BUFFER 48TQFPLattice Semiconductor Corporation -
ISPPAC-CLK5620AV-01TN100C

IC CLOCK PROGRAM BUFFER 100TQFPLattice Semiconductor Corporation