X1205V8
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | X1205V8 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Intersil |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8TSSOP |
| Πακέτο | 8-TSSOP |
| Σε απόθεμα | 83044 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 281 |
|---|
| $0.403 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Intersil.Έχουμε τα 83044 κομμάτια του Intersil X1205V8 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, μπαταρία | 1.8V ~ 5.5V |
| Τάσης - Προμήθεια | 2.7V ~ 5.5V |
| Τύπος | Clock/Calendar |
| Μορφή ώρας | HH:MM:SS (12/24 hr) |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-TSSOP |
| Σειρά | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Πακέτο | Tube |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Μέγεθος μνήμης | - |
| διασύνδεση | I²C, 2-Wire Serial |
| Χαρακτηριστικά | Alarm, Leap Year |
| Μορφή ημερομηνίας | YY-MM-DD-dd |
| Ρεύμα - χρονομέτρηση (μέγιστο) | 10µA ~ 20µA @ 2.7V ~ 5V |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
X1205V8I

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8TSSOPRenesas Electronics America Inc -
X12024

TB100/WHITE COVER MFGREaton - Bussmann Electrical Division -
X1205V8IZT1

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8TSSOPRenesas Electronics America Inc -
X1205V8

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8TSSOPRenesas Electronics America Inc -
X1226S8

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8SOICRenesas Electronics America Inc -
X1205V8IT1

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8TSSOPRenesas Electronics America Inc -
X1205S8IT1

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8SOICRenesas Electronics America Inc -
X1205S8

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8SOICRenesas Electronics America Inc -
X1226S8IT1

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8SOICRenesas Electronics America Inc -
X1205S8ZT1

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8SOICRenesas Electronics America Inc -
X1205V8T1

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8TSSOPRenesas Electronics America Inc -
X1226S8IZ

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8SOICRenesas Electronics America Inc -
X1205S8Z

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8SOICRenesas Electronics America Inc -
X121M500000S008

XTAL XO X121M500000S008Abracon LLC -
X1226S8I

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8SOICRenesas Electronics America Inc -
X1205S8T1

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8SOICRenesas Electronics America Inc -
X1205S8I

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8SOICRenesas Electronics America Inc -
X1205V8IZ

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8TSSOPRenesas Electronics America Inc -
X12014

TB100/WHITE COVER MFGREaton - Bussmann Electrical Division -
X12020

X120 SERIES 20-POLE MARKING STRIEaton - Bussmann Electrical Division
