HI3-774-J-5
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | HI3-774-J-5 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Harris Corporation |
| Λεπτομερής περιγραφή | 12-BIT ADC WITH MCU INTERFACE |
| Πακέτο | 28-PDIP |
| Σε απόθεμα | 8001 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 22 |
|---|
| $4.896 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Harris Corporation.Έχουμε τα 8001 κομμάτια του Harris Corporation HI3-774-J-5 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | ±12V ~ 15V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | ±12V ~ 15V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 28-PDIP |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | - |
| Τύπος αναφοράς | External, Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 0:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Πακέτο | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 75°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 2 |
| Αριθμός Bits | 12 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Τύπος εισόδου | Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | Parallel |
| Διαμόρφωση | ADC |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
HI3-7151A-9

10-BIT HIGH SPEED ADCHarris Corporation -
HI3-7159A-5

IC ADC 5.5DIGIT 28DIPRenesas Electronics America Inc -
HI3026JCQ

IC ADC 8BIT FLASH 48MQFPRenesas Electronics America Inc -
HI3-774K-5

12-BIT ADC WITH MCU INTERFACEHarris Corporation -
HI3-DAC80V-5

IC DAC 12BIT V-OUT 24DIPRenesas Electronics America Inc -
HI3-674ALN-5

SAR ADC, 12-BIT, PARALLEL ACCESSHarris Corporation -
HI3-7151K-5

10-BIT HIGH SPEED ADCHarris Corporation -
HI3-774J-5

12-BIT ADC WITH MCU INTERFACEHarris Corporation -
HI3-7151B-9

10-BIT HIGH SPEED ADCHarris Corporation -
HI3-674JN-5

ADC, SUCCESSIVE APPROXIMATION, 1Harris Corporation -
HI3-DAC85V-4

IC DAC 12BIT V-OUT 24DIPHarris Corporation -
HI30300-5

IC SWITCH SPST X 2 50OHM 14DIPHarris Corporation -
HI3026EVAL

EVALUATION PLATFORM HI3026Renesas Electronics America Inc -
HI3-7151J-5

10-BIT HIGH SPEED ADCHarris Corporation -
HI3-7159A-5Z

IC ADC 5.5DIGIT 28DIPRenesas Electronics America Inc -
HI3-DAC85V-9

IC DAC 12BIT V-OUT 24DIPHarris Corporation -
HI3-7153J-5

HIGH SPEED SAMPLING ADCHarris Corporation -
HI3-7152J-5

10-BIT HIGH SPEED ADCHarris Corporation -
HI303005

IC SWITCH SPST X 2 50OHM 14DIPHarris Corporation -
HI3-DAC80V-7

IC DAC 12BIT V-OUT 24DIPHarris Corporation