100315SC
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | 100315SC |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Fairchild Semiconductor |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLK BUFFER 1:4 750MHZ 16SOIC |
| Πακέτο | 16-SOIC |
| Σε απόθεμα | 22612 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 61 |
|---|
| $1.857 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Fairchild Semiconductor.Έχουμε τα 22612 κομμάτια του Fairchild Semiconductor 100315SC σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 4.2V ~ 5.7V |
| Τύπος | Fanout Buffer (Distribution) |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-SOIC |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:4 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Πακέτο | Tube |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | Clock |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Clock |
| Συχνότητα - Max | 750 MHz |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
10031610140

ColorStar Mat | Stardust Grey 6'M+A Matting -
1003158050

ColorStar Mat | Stardust Grey 5'M+A Matting -
1003158150

ColorStar Mat | Stardust Grey 5'M+A Matting -
100315SCX

100315 - LOW SKEW CLOCK DRIVER,Fairchild Semiconductor -
1003158140

ColorStar Mat | Stardust Grey 5'M+A Matting -
1003158060

ColorStar Mat | Stardust Grey 5'M+A Matting -
1003158040

ColorStar Mat | Stardust Grey 5'M+A Matting -
1003158090

ColorStar Mat | Stardust Grey 5'M+A Matting -
100315SC

IC CLK BUFFER 1:4 750MHZ 16SOIConsemi -
1003158190

ColorStar Mat | Stardust Grey 5'M+A Matting -
100316

BAG STATIC SHLD MTL IN 16"X3"SCS -
10031610060

ColorStar Mat | Stardust Grey 6'M+A Matting -
100315SCX

IC CLK BUFFER 1:4 750MHZ 16SOIConsemi -
10031610040

ColorStar Mat | Stardust Grey 6'M+A Matting -
10031569-502CLF

CONN SATA RCPT 22POS SLD R/A SMDAmphenol ICC (FCI) -
1003160000

INSERT FEMALE 6POS CRIMPWeidmüller -
10031610050

ColorStar Mat | Stardust Grey 6'M+A Matting -
10031569-502TRLF

SATA RECEP TOP MOUNTAmphenol ICC (FCI) -
100315W-QMLV

IC CLOCK DRIVER 16CFPN/A -
10031610090

ColorStar Mat | Stardust Grey 6'M+A Matting
